Tentokrát si domácí lépe pohlídali svou nedobytnost a dovolili hostům odvézt jen 2 body za remízy. Po dvou kolech se na čele usadily dva neporažené týmy.

Přepychy B – Domašín 2:0
Branky: Vostoupal Richard, Kašpar Jan. Rozhodčí: Slezák Václav. ŽK: 2:0. Diváků: 35. Poločas: 0:0.

Labuť RK – Křivice 2:0
Branky: Kittler Miloš, Zimmer Jan. Rozhodčí: Moravec Miroslav, Feichtinger Jindřich. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 2:0.

Opočno B – Lukavice 2:0
Branky: Jelen Lukáš 2. Rozhodčí: Dostálek, Knapek. ŽK: 3:2. Diváků: 60. Poločas: 0:0.

Roveň – Albrechtice B 3:3
Branky: Mikyska Alan, Florián David, Barnet Ivo – Zahrádka Libor, Buneš Rudolf, Cabalka Tomáš. Rozhodčí: Hradský, Serbousek, Morong. ŽK: 3:4. Diváků: 100. Poločas: 2:2.

Javornice – Dobruška C 1:1
Branky: Ešpandr Lukáš – Forejtek Jiří. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:1.

Voděrady – Kostelec B 3:1
Branky: Brandejs Pavel, Stříhavka Martin, Řízek Jiří - Buben Ondřej. Rozhodčí: Bém. ŽK: 4:4. Diváků: 50. Poločas: 1:0.

1. Přepychy B 2 0 0 5:2 6
2. LABUŤ Rychnov 2 0 0 4:1 6
3. Roveň 1 1 0 7:4 4
4. Javornice 1 1 0 5:3 4
5.Voděrady 1 0 1 5:4 3
6. Domašín 1 0 1 2:3 3
7. Albrechtice B 0 2 0 5:5 2
8. Opočno B 0 1 0 2:2 1