Roveň – Slatina 3:2
Branky: Pavlišta Milan, Sejkora Daniel, Čermák Milan – Bednář Martin, Trejtnar Jiří. Rozhodčí: Dostálek. ŽK 1:0. Diváků 50. Poločas: 1:0.

Dobruška C – Křivice 0:3
Branky: Prážák Jiří, Tobiášek Ladislav, Zima Václav. Rozhodčí: Kerhat, Valášek, Kohoutek. Diváků 20. Poločas: 0:3. Hosté byli v první půli jasně lepší, domácí ve druhé půli nemohoucí.

Přepychy B – Lukavice 1:0
Branka: Lebeda Milan z penalty. Rozhodčí: Hradský. ŽK 2:1. Diváků 50. Poločas: 1:0.

Doudleby B – Domašín 4:1
Branky: Kráčmer Matěj 2, Mazura Marek, Dvořák Petr z penalty – Hrudík Martin. Rozhodčí: Bednář F. ml., Slezák V., Kerhat. Diváků 25. Poločas: 2:0.

Labuť Rychnov– Kostelec B 0:2
Branka: Kulhavý Ondřej, Olšavský Marcel. Rozhodčí: Matuška, Hradský. ŽK 0:1, ČK 1:0 /Kodytek Aleš/. Diváků 50. Poločas: 0:1.

Vamberk B – Javornice 3:0
Branky: Sedláček Pavel 2 /1x z penalty/, Držmíšek Jiří. Rozhodčí: Průša, Záliš. ŽK 1:2. Diváků 47. Poločas: 2:0.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 17. října: Javornice – Roveň, Domašín – Labuť Rychnov, Lukavice – Doudleby B, Křivice – Přepychy B vše 15.30. Neděle 18. října: Dobruška C – Slatina 10.00, Kostelec B – Vamberk B 15.30. (mch, six)