III. třída

Roveň - Dobruška C 0:3
Branky: Baláček Roman, Michl Petr, Houser Pavel. Rozhodčí: Špaček ml., Špaček st. ŽK 1:2. Diváků 50. Poločas: 0:3.

Slatina - Přepychy B 0:0
Branky: Hradský, Nedvídek, Leimer. Diváků 20. Bezbrankové utkání se hrálo na umělé trávě v Černíkovicích.

Křivice - Doudleby B 1:2
Branky: Matička Ondřej – Dvořák Petr 2. Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 1:1. Diváků 30. Poločas: 1:2. Všechny branky padly už do přestávky.

Lukavice - Labuť Rychnov 0:5
Branky: Dapecí Pavel 2 (jednou z penalty), Kittler Miloš, Matuška David, Materna Petr. Domácí oddíl střelce nenahlásil. Rozhodčí: Charvát. Diváků 30. Poločas: 0:2

Domašín - Vamberk B 0:5
Branky: Potužník Pavel 2, Sedláček Pavel, Jindra Jaroslav, Homola Lubomír. Rozhodčí: Nosek. ŽK 4:2. Diváků 30. Poločas: 0:1. Hosté své šance dokázali proměnit.

Kostelec nad Orlicí B - Javornice 2:4
Branky: Švandrlík Jan, Svatoš Roman – Krunčík Jaroslav 2, Šrefl Martin, Hejlek Martin. Rozhodčí: Knapek. ŽK 4:5. Diváků 50. Poločas: 1:1.

1. Vamberk B 9 2 2 29:15 29
2. Labuť Rychnov 8 2 3 38:19 26
3. Javornice 7 0 6 30:21 21
4. Dobruška C 7 0 6 31:28 21
5. Kostelec B 6 2 5 23:20 20
6. Doudleby B 6 1 5 28:25 19
7. Lukavice 5 3 4 34:25 18
8. Přepychy B 4 5 3 19:13 17