III. třída

Dobruška B – Labuť RK 8:2
Branky: Hlavsa Leoš 2, Macek Jan 2, Hubáček Jaroslav, Jirásek Milan, Danč Lukáš, Čiháček Pavel – Kameník Martin, Jangl Miloslav. Rozhodčí: Mucha, Rada, Moravec. Diváků 30. Poločas: 5:1.

Deštné C – Doudleby B 4:0
Branka: Prouza Jan, Prouza Petr, Zatloukal Lukáš, Zatloukal Marek. Rozhodčí: David. ŽK 0:3. Diváků 70. Poločas: 2:0. Jednoznačné utkání, domácí nevyužili mnoho dalších šancí.

Přepychy B – Kostelec B 3:1
Branky: Gois Tomáš 2, Jelen Jiří – Merta Martin. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 1:2. Diváků 50. Poločas: 2:1. Ve vyrovnaném utkání zvítězili šťastnější domácí.

Javornice – Slatina 4:2
Branky: Filip Miroslav, Jirsa Petr, Ehl Aleš, Krunčík Jaroslav – Uher Lukáš, vlastní. Rozhodčí: Feichtinger, Nosek. ŽK 1:6, ČK 1:2 (Jedlinský Miroslav – Ďuroška Ivo, Hynek Stanislav). Diváků 100. Poločas: 2:1. Diváci viděli půltucet branek a udělení tří červených karet!

Opočno B – Roveň 2:4
Branky: Schejbal Michal, Jelen Lukáš – Luňáček Jaroslav 3, Šimerda Miroslav. Rozhodčí: Morávek, Charvát, Kout. ŽK 5:1, ČK 2:1 (Schejbal Michal, Šafář Michal – Šimerda Miroslav). Diváků 40. Poločas: 2:2. V Opočně stejná bilance jako v Javornici – šest gólů a tři vyloučení hráči!

Lukavice – Křivice 2:3
Branky: Zajíček Roman, vlastní – Pražák Jiří 3. Rozhodčí: Leimer, Müller. Diváků 60. Poločas: 0:2. Domácí začali hrát za stavu 0:3, ale na vyrovnání již sílu neměli.

1. Deštné C 7 2 1 27:12 23
2. Přepychy B 7 1 2 26:14 22
3. Javornice 5 3 2 24:17 18
4. Dobruška B 5 1 4 24:13 16
5. Kostelec B 5 0 5 22:22 15
6. Roveň 4 2 4 24:25 14
7. Labuť Rychnov 4 2 4 16:21 14
8. Křivice 3 3 4 17:18 12