Úspěšní tipéři se radují z výher

Rychnovsko - Tip liga – galerie vítězů.

21.7.2011

Václav Mervart ml. Foto: Leoš Dragúň

MLADÝ VÍTĚZ ZÁVĚREČNÉHO KOLA. Václav Mervart ml. z Dobrušky v posledním dvanáctém kole jarní Tip ligy čtenářů Deníku získal – stejně jako dalších třináct soutěžících – osm bodů. O jeho triumfu rozhodla skutečnost, že byl nejblíže k uhádnutí Supertrefy.

ZKUŠENÝ TIPÉR. V celkovém hodnocení jarní části fotbalové Tip ligy se na 4. – 8. místě umístil dlouholetý účastník naší soutěže Vladislav Kuchař z Rychnova nad Kněžnou. Bývalý vynikající volejbalista se v uplynulých letech stal dvakrát celkovým vítězem Tip ligy a několikrát si odnesl cenu určenou pro vítěze kola. „Umístění v elitní desítce si nesmírně cením. Dobře vím, že není jednoduché v průběhu dvanácti kol se vyvarovat chyb při tipování,“ řekl při přebírání cen v naší redakci.

SEDMDESÁT BODŮ během dvanácti kol uplynulého ročníku fotbalové Tip ligy nasbíral Zdeněk Kotyza z Pekla nad Zdobnicí, skončil na 4. – 8. místě. Tradiční soutěže se účastní od jejího začátku a nejednou už si on nebo jeho manželka odnesli některou z výher.

PĚT SOUTĚŽÍCÍCH nasbíralo během Tip ligy shodný počet sedmdesáti bodů, všichni tak skončili na 4. – 8. místě. Zařadil se mezi ně také Ladislav Provazník z Týniště nad Orlicí. Dříve si už jednou odnesl druhou cenu, mimo to 79letý tipér hraje stolní tenis.

Zbývající oceněný, Josef Plachetka z Houdkovic (4. – 8. místo, 70 bodů), na snímcích zachycen není, neboť jeho zástupkyně při předání neprojevila o fotografii zájem.