Týniště – Hořice 4:1
Radek Hrubý, trenér SK Týniště n. O.: „Hořice byly rozhodně těžkým protivníkem, který hrál dobře kombinačně. Do utkání jsme vstoupili aktivně, vypracovali si i nějaké šance. Do vedení však šli z ojedinělé akce hosté. Naše hra byla v té době rozháraná, nebylo to zkrátka ono. Soupeř podnikal rychlé brejky, z nichž mohl svůj náskok zvýšit. O přestávce jsme si řekli, že se musíme vrátit k naší typické kombinační hře. Po změně stran jsme dvěma slepenými góly otočili vývoj utkání. Vytvořili si i další příležitosti. Po neproměněné penaltě nás uklidnil  třetí gól z kopačky Honzy Plašila. Výsledek 4:1 se sice zdá jednoznačný, ale hosté mají kvalitní mužstvo a za vítězství jsme rádi. Za hru ve druhém poločasu jsme  tři body získali zaslouženě."

Broumov – Rychnov 3:3
Martin Kameník, trenér FC Spartak Rychnov n. K.: „Na těžkém podmáčeném terénu se hrál poměrně dobrý fotbal, který se divákům musel líbit. To ovšem neplatilo pro mě, neboť jsme do zápasu nastoupili vlažně a ve 20. minutě prohrávali 2:0. Domácí pak ale přestali běhat a během deseti minut bylo srovnáno. Nejdříve se parádně trefil Vala a  pak po samostatném nájezdu Počtýnský. Druhá půlka byla z naší strany lepší, ujali jsme se vedení brankou Semeráda, jenže potom si vybral slabší chvilku Vrána, když si srazil míč do vlastní brány 3:3. To, co následovalo potom je pro naše výkony po celou sezonu typické, nedáváme vyložené šance a proto zkrátka nemůžeme vyhrát." ⋌(dr, hl)