FOTBAL: Týniště doma ztratilo, alespoň bod zachránil Stejskal

Rychnovsko -  Pouhé dva body vybojovaly týmy z našeho regionu v 23. kole fotbalového krajského přeboru. Týniště a Dobruška v domácím prostředí remizovaly, Rychnov prohrál na hřišti vedoucí Lhoty pod Libčany.

30.4.2012

Dobruška - Dvůr Králové B 0:0Foto: Vojtěch Podstavek

Lhota p. L. – Rychnov n. K. 4:1

Fakta – branky: 9. Jiřík, 55. Mráz, 85. Pejchal, 87. Michálek – 21. Reichl. Rozhodčí: Buchta (Jaroměř). ŽK: 2:4. Diváci: 95. Poločas: 1:1. Lhota pod Libčany: Martinovský – Král, Drapač, Hrabík, Friedl (46. Bednář) – Jeřábek (76. Pejchal), Libřický, Chromek, Michálek – Jiřík, Poljakov (46. Mráz). Rychnov nad Kněžnou: Lasák – Pups, Kotek, Brandejs, Bystrický – Nosek, Lochman, Bárnet, Zajíček (61. Počtýnský) – Reichl, Valášek (64. Vrána).

Martin Kameník, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „K úspěchu ve Lhotě potřebujete od všech hráčů maximální nasazení celých devadesát minut, psychickou odolnost a hlavně štěstí. Štěstí jsme neměli, nervy sice ano, dohráli jsme v jedenácti. Ale domácím jsme stačili jen osmdesát minut, pak se prosadili střelecky. Obrovským zklamáním byl trapný výkon Zajíčka a Valáška, ostatní zaslouží pochvalu! Výborně zahrál Filip Bystrický."

Týniště n. O. – Česká Skalice 1:1

Fakta – branky: 58. Stejskal – 17. Železov. Rozhodčí: Vojtěch (Hradec Králové). ŽK: 4:5. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Týniště nad Orlicí: Hlach – Plašil, Horák (73. Martin Novák), Michal, Huňák – R. Schod, Stejskal, Vydarený, J. Hrubý (84. Lemfeld) – Jedlička, Merganc. Česká Skalice: Frinta – Zelený, Goll, Rýdlo, Tolda – Krčil (82. Suchánek), Voráček, Diviš, Belák – Chmelík, Železov (89. Martin Novák).

Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Utkání se mi hodnotí špatně. Chtěli jsme vyhrát, bohužel výsledek hovoří za vše. Ještě více než ztráta bodů mě mrzí naše předvedená hra. Přizpůsobili jsme se soupeři a podle toho fotbal vypadal. Z naší strany v něm bylo hodně nepřesností, málo bojovnosti. Postrádali jsme tah na branku, vytváření šancí, nasazení. Trochu jsme přidali v úvodu druhého poločasu, ale celkově byl náš výkon mizerný. Jsem hodně zklamaný."

Dobruška – Dvůr Králové B 0:0

Fakta – rozhodčí: Malý (Třebovětice). Bez karet. Diváci: 150. Dobruška: Šrámek – O. Slánský, Horák, L. Petr, Šotola – P. Krahulec, A. Zilvar, Mikušík, Jirásek (83. Svatoň) – Bolehovský (77. M. Eimann), V. Malý. Dvůr Králové B: Kobos – Pícha, Hruška, Doseděl (13. Marks), Blažek – Macek, Čenovský, Semerád, Podolník – Klazar, Kořínek.

Milan Jirásek, vedoucí mužstva TJ Dobruška: „V prvním poločase jsme měli mírnou územní převahu bez větší šance, obrana pracovala celkem spolehlivě, záloha dokázala eliminovat technickou převahu soupeře, ale většina našich střel končila vysoko v oblacích. Po obrátce se větší aktivita přestěhovala na kopačky hostů. Pozorný brankář Šrámek jim však gólovou radost nedopřál. Spravedlivá dělba bodů."

Kratonohy – Slavia Hradec 1:1

Fakta – branky: 58. Nun – 51. Brázda. Rozhodčí: Pešava (Třebechovice pod Orebem). ŽK: 3:5. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Kratonohy: Vaněk – Král (85. Beran), Klement, Šikl, J. Štěpánek – Škvrňák (78. Kopečný), V. Sadílek, Franc, Dušek – Hamák, Nun. Slavia Hradec Králové: Votruba – Jaroš, Krempa, Šolc, Horák – Veselý, Pakosta, Lán (78. Špaček), Brázda (84. Baťka) – Linhart, Erber (66. Hutla).

Olympia HK – Broumov 2:1

Fakta – branky: 47. Ježek, 67. z pen. Dujsík – 3. Hanzlík. Rozhodčí: Kubišta (Kosičky). ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas 0:1. Olympia Hradec Králové: Jaška – Haupt, Mašek (46. Ježek, 90. Pleger), Dujsík, Michek – Hůlka (89. Šimerda), Rak, Trnka, Matějka – Bělka, Krejčík (90. Vejchoda). Broumov: Martin – Semerák, Harasevič (46. Schubert), Růžička, Kotyza – Štejnar (63. Gajdoš), Mucha, Němeček (69. Hušek, 79. Bohuška), Novák – Hanzlík, Čihák.

Lázně Bělohrad – Libčany 1:1

Fakta – branky: 8. Rychecký – 68. Jelínek. Rozhodčí: Kvaček (Pardubice). ŽK: 2:2. Diváci: 220. Poločas: 1:0. Lázně Bělohrad: Malý – Marek, Lánský, Kazda, Dytrych – Šrám, Wagenknecht, J. Loner, Blažek (85. Hartl) – Rychecký, Suchánek (76. M. Loner). Libčany: Tošovský – Kaplan (60. Pavelka), Rensa, Koblížek, Koza – Sýkora, Jelínek, Černý, Pospíšil – Ujec (80.Řehounek), Novotný.

Nový Bydžov B – Jičín 1:3

Fakta – branky: 24. Pilař – 45. (+1) Kocourek, 64. z pen. a 76. Vacek. Rozhodčí: Horský (Týniště nad Orlicí). ŽK: 7:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Nový Bydžov B: Špičák – Pilař (46. Přikryl), Obermajer, Dudla (64. Věchet), Komárek – Langr, Pospíšil, Vaněk, Novák (46. T. Labík) – Valenta, Pánek (46. Dítě). Jičín: Puš – Bucek (30. Čokina), Řeháček, Gaubman, Drusan – Kocourek, Haken (80. Brožíček), Kanaval, Horáček (62. Veg).

Police n. M. – Nový Hradec 2:0

Fakta – branky: 60. Šorfa, 90. Hauk z pen. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 1:8. ČK: 0:3 (75. Neppl, 88. Kašpar, 90. Šmíd). Diváci: 200. Poločas: 0:0. Police nad Metují: Kučera – Pášma, Kudláček, Kollert, Pavlů – Ansorge (59. Švorčík), Šnábl, Seidlman (72. Hejnyš), Hauk – Šorfa (90. Valtera), Čermák (90. Skalický). Nový Hradec Králové: Sedláček – Kotouček, Karmín, Jindra, Kašpar – Baďura (79. Páter), Olšák, Šmíd, Neppl, Lášek (69. Bendig) – Kolář.

Pořadí: 1. Lhota p. L. (skóre 55:20) 50 bodů, 2. Olympia Hradec (53:27) 41, 3. Týniště n. O. (51:29) 41, 4. Jičín (55:33) 40, 5. Dvůr Králové B (52:39) 39, 6. Slavia Hradec (42:34) 37, 7. Libčany (39:34) 34, 8. Kratonohy (52:35) 33, 9. Rychnov n. K. (51:38) 32, 10. Broumov (35:57) 25, 11. Nový Bydžov B (41:49) 24, 12. Police n. Met. (31:46) 23, 13. Česká Skalice (21:47) 20, 14. Nový Hradec (22:46) 17, 15. Lázně Bělohrad (34:69) 17, 16. Dobruška (23:54) 14 bodů.

Autor: Redakce

30.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Vrchlabí - Rychnov nad Kněžnou

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.