Slatina – Voděrady 3:2

Fakta – branky: 16. Dočkal Luděk, 29. Hrabák Jiří, 43. Svoboda Filip – 57. Falta Tomáš, 66. Plachetka Radek. Rozhodčí: Záliš Martin. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 3:0.

Roveň – Vamberk B 1:1 P. K. 3:4

Fakta – branky: 1. Sejkora David – 11. Vašátko Karel. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav. ŽK: 3:4. Diváci: 55. Poločas: 1:1.

Doudleby B – Dobruška C 9:4

Fakta – branky: 1., 9., 81. a 85. Vidlička Marcel, 7. Chudý Vít, 13. a 72. Píro Lukáš, 61. a 70. Václavík Vojtěch – 24. a 84. Štětina Marek, 44. Petera Pavel, 68. Eimann Martin. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Nosek Martin. ŽK: 3:0. Diváci: 78. Poločas: 4:2.

Opočno B – Křovice 1:2

Fakta – branky: 22. Serbousek Václav – 5. Hoffinger Matěj, 50. Moravec Matěj. Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Holoubek Michal. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Černíkovice B – Dobré 0:2

Fakta – branky: 17. Mádr Jiří, 35. Sedláček Michal. Rozhodčí: Neubecker Michael. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Poločas: 0:2.

Labuť dovedl k výhře hattrick Pavla Ullricha

Nejnižší okresní fotbalová soutěž pokračovala zápasy čtvrtého kola.

Rychnovská rezerva prodloužila vítěznou sérii, ale utkání s béčkem Lípy nad Orlicí nebylo až tak jednoduché. Všechny góly padly až v závěrečných minutách. K vysoké výhře rychnovské Labutě v Olešnici výrazně přispěl Pavel Ullrich, který se blýskl hattrickem.

Rychnov B – Lípa B 2:1

Fakta – branky: 82. Ullrich Petr, 90. Kubec Roman – 90. Malík Miroslav. Rozhodčí: Jakubec Petr – Leimer Václav, Bulavcsjak Milan. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

Čermná – Javornice B 2:4

Fakta – branky: 5. Maják Marek, 17. vlastní (Zářecký Jiří) – 54. Pavlovec Jakub, 58. Plíhal Martin, 74. Hovorka Jakub, 83. Petr Jaroslav. Rozhodčí: Roleček Jan. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Olešnice – Labuť 1:4

Fakta – branky: 57. Novotný Jaromír – 8., 10. a 40. Ullrich Pavel, 29. Matuška David. Rozhodčí: Knapek Jaroslav. ŽK: 2:0: Diváci: 60. Poločas. 0:4.

Domašín – K. Lhota B 6:1

Fakta – branky: 25. a 50. Týfa Marek, 27. Hašek Lukáš, 41. a 78. Koch Jan, 77. Průša Radek – 56. Vídeňský Luděk. Rozhodčí: Jindáček Milan. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0.

1. Rychnov B 4 4 0 0  24:3   12
2. Labuť 4 3 0 1  11:6  9
3. Javornice B 4 3 0 1  10:9  9
4. Domašín  4 2 0 2  11:8  6
5. Čermná  4 2 0 2   7:8  6
6. Lípa B  4 1 1 2   7:7  5
7. Olešnice 4 0 1 3   5:10  1
8. K. Lhota B  4 0 0 4   2:26   0