Souboj prvních dvou celků skončil výhrou hostů z Opočna

Rychnovsko - V Borohrádku se z vítězství radovali rovněž hosté z Lípy nad Orlicí, kteří se posunuli na druhou příčku. Voděrady se na domácí půdě dočkaly premiérového vítězství v sezoně.

1.9.2008

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Okresní přebor II. třídy

Borohrádek - Lípa n. O. 0:2
Branky: Horák Martin, Kafka Radim. Rozhodčí: Nedvídek - Feichtinger, Nosek. ŽK 3:1. Diváků 150. Poločas: 0:0.

Zdelov - Rychnov B 2:1
Branky: Ludvík Martin, Kopecký Marcel – Nosek Jakub. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 4:5, ČK 0:2 (Tlapák Jakub, Erben Filip). Diváků 100. Poločas: 2:0. V prvním poločase byl lepší Zdelov, ve druhém Rychnov.

Černíkovice B – Solnice 0:8
Branky: Rychtera Pavel 2, Vacek 2, Judl Miroslav 2, Kubec Michal, Kubec Tomáš. Rozhodčí: Slezák V. - Šolc. ČK 1:0 (Dušek Roman). Diváků 70. Poločas: 0:3.

Domašín - Žďár n. O. 1:1
Branky: Effenberk Pavel – Sršeň Ladislav. Rozhodčí: Provazník - Charvát, Knapek. ŽK 1:4. Diváků 60. Spravedlivá remiza. Poločas: 0:1.

Petrovice - Kost. Lhota 2:2
Branky: Lochman Petr, Brandejs Jiří – Andrýs Miloš, Myšák Zbyněk. Rozhodčí: Mucha - Moravec. ŽK 2:4. Diváků 110. Poločas: 0:1.

FC Rokytnice – Opočno 1:5
Branky: Koukol Pavel – Reichl Lukáš 3, Jelen Lukáš 2. Rozhodčí: Feichtinger - Müller, Nedvídek. ŽK 2:2. Diváků 80. Poločas: 1:0. V Rokytnici se hrál kvalitní fotbal. Lepší hosté potvrdili svou kvalitu, první domácí porážka je hodně vysoká.

Voděrady – Dobré 4:1
Branky: Hanuš Jiří, Plachetka Josef, Hrábek Jan, Brandejs Pavel – Dostál Jan. Rozhodčí: Fišer - David, Hlušička. ŽK 3:3. Diváků 80. Poločas: 2:1.

Dohrávka 2. kola

Zdelov - Kost. Lhota 1:2
Branky: Komárek David, – Oberreiter Petr, Faltys Michal. Rozhodčí: Provazník - Feichtinger, Nosek. ŽK 1:4. Diváků 120. Poločas: 1:0. Překvapivá porážka domácích, když hosté dali obě branky v závěru utkání.

14. Černíkovice B 0 1 3 2:18 1
Příští program – sobota 6. září: Opočno – Voděrady, Žďár – Petrovice, Rychnov B – Domašín, Solnice – Zdelov, Lípa – Černíkovice B vše 17.00.

Neděle 7. září: Dobré – Borohrádek, Kost. Lhota – Rokytnice obojí 17.00.