Zápas o první místo mezi B-týmem Lípy a Křovicemi skončil výhrou domácích.

Z třetího jarního vítězství se radovali fotbalisté Čermné, kteří si odvezli tři body z Kostelecké Lhoty. Na výhře 4:0 se podílel třemi góly Marcel Kopecký.

Souboj dvou posledních týmů tabulky v Olešnici v Orlických horách vyhráli hosté z Domašína.

Lípa B – Křovice 4:1
Fakta – branky: 8. Doležal Luděk, 65. Mondík David (pen.), 75. Vlček Jiří, 79. Rektor Zdeněk – 32. Martin Miroslav (pen.). Rozhodčí: Jedlinský Jakub – Machačová Tereza, Broulík Miroslav. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

K. Lhota B – Čermná 0:4
Fakta – branky: 17., 26. a 42. Kopecký Marcel, 50. Vosáhlo Jan. Rozhodčí: Reichl Petr. Hráno bez karet. Diváci: 66. Poločas: 0:3.

Olešnice – Domašín 1:3
Fakta – branky: 88. Navrátil Luboš – 35. Zjadin Miroslav, 65. Trudič Martin, 78. Michalík Jan. Rozhodčí: Nosek Milan. Hráno bez karet. Diváci: 80. Poločas: 0:1.