Souboj o čelo jasně pro Javornici

Rychnovsko - Duel rezervních mužstev pro domácí Přepychy. Labuť exportovala body z Opočna

25.8.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Okresní přebor III. třída

Přepychy B - Dobruška B 2:1
Branky: Lukeš Roman 2 – Hlavsa Leoš. Rozhodčí: Kudláček. ŽK 2:3. Diváků 45. Poločas: 1:0. Ve vyrovnaném utkání šťastnější domácí zvítězili.

Javornice - Deštné C 4:0
Branky: Šrefl Martin, Endler Tomáš, Mačo Jiří, Motl Jaroslav. Rozhodčí: Kerhat, Morong, Kudláček. ŽK 0:3.Diváků 60. Poločas: 1:0.

Opočno B - Labuť Rychnov 0:2
Branky: Fröhde Stanislav, Lochman Pavel. Rozhodčí: Matuška, Fišer, Provazník. ŽK 1:1.Diváků 30. Poločas: 0:1.

Lukavice - Doudleby B 0:0
Rozhodčí: Kohoutek. Diváků 50. ŽK 1:1. Utkání skočilo bez branek.

Křivice - Kostelec B 1:2
Branky: Matička Ondřej – Mitana Roman, Bulavcsjak Milan. Rozhodčí: Knapek. ŽK 1:1. Diváků 50. Poločas: 1:2.

Roveň – Slatina 4:2
Branky: Luňáček Jaroslav 2, Pavlišta Milan, Mikyska Alan – Stoklas Jakub, Čížek Jan. Rozhodčí: Feichtinger, Moravec, Müller. ŽK 1:3. Diváků 80.

12. Doudleby B 0 2 1 3:4 2
Příští program – sobota 30. srpna: Doudleby B – Křivice, Deštné C – Opočno B obojí 17.00.

Neděle 31. srpna: Dobruška B – Slatina 13.30, Labuť Rychnov nad Kněžnou – Lukavice 14.00 (umělá tráva), Kostelec nad Orlicí B – Roveň, Přepychy B – Javornice B obojí 17.00.

Veselka Ladislava Kubeše rozveselí příznivce dechovky

Pohoří - Jen málo míst v republice se může v dnešní době pochlubit podobně pozoruhodnou hudební tradicí, která se zrodila především díky velkému příznivci dechovky, členu pražského Divadla Járy Cimrmana a rodákovi z této obce Miloni Čepelkovi, v Pohoří.

„Apka“ v akci. Pomohla při simulované nehodě

Hradecko - V mobilu ji má již několik set tisíc lidí. Aplikace Záchranka pomáhá rychle přivolat záchranáře ve chvílích, kdy jde o život. Jak funguje, si včera na vlastní kůži vyzkoušelo několik dobrovolníků při simulované dopravní nehodě.

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Rašovice - Perné středeční odpoledne zažili hasiči na Rychnovsku nedaleko Rašovic.

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Rychnovsko - Vítězem prvního kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Rychnovského deníku se stal Milan Jirásek z Křovic (RK0013), který získal stejně jako další tři soutěžící 16 bodů. O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě.