Rychnovsko - Vedoucí Albrechtice si na půdě posledních Černíkovic pohlídaly náskok. Druhý tým z Borohrádku doma rozstřílel Lípu nad Orlicí.

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

OKRESNÍ PŘEBOR

V čele okresního přeboru fotbalistů nic nového – oba nejvýše postavené celky nezaváhaly. Důležité souboje o záchranu se hrály v Přepychách a Solnici.

Černíkovice B – Albrechtice 1:3

Branky: Vacek Michal – Strnad Miloš, Kamš Jiří, Kotýza Jiří z penalty. Rozhodčí: Slezák V., Nedvídek, Kohoutek. ŽK 1:3.Diváků 50.
Poločas: 0:2.

Borohrádek – Lípa n. O. 5:1

Branky: Kučera Stanislav 2, Čermák Antonín 2, Matějíček Jan – Horák Martin. Rozhodčí: Blažek, Zavázal, Pilař. ŽK 1:4.Diváků 80. Poločas: 3:0.

Zdelov – Rychnov B 2:1
Branky: Hamerský Jakub, Kuchař Jakub – Nosek Jakub. Rozhodčí: Moravec, Kout. ŽK 2:2. Diváků 120. Poločas: 0:1. Rychnovští fotbalisté byli lepší v prvním poločase, domácí ve druhém, v němž ještě nastřelili tyč a břevno.

Petrovice – FC Rokytnice 2:1
Branky: Brandejs Jiří 2 – Ďoubek Michal. Rozhodčí: Fišer, Matuška, David. Diváků 50. Poločas: 0:1.

Přepychy B – Voděrady 2:3
Branky: Prát Martin, Jelen Jaroslav – Brandejs Pavel, Říčař Luděk, Kovaříček Roman. Rozhodčí: Jedlinský, Feichtinger, Leimer. Diváků 55. Poločas: 1:1.

Solnice – Dobré 3:0
Branky: Olejarz Stanislav, Kubec Tomáš, Frýda Václav. Rozhodčí: Rada, Knapek, Morong. ŽK 4:1. Diváků 100. Poločas: 2:0.

Žďár n. O. – Kost. Lhota 4:1
Branky: Brzokoupil Milan 3, Sršeň Ladislav – Vilímek Jiří. Rozhodčí: Slezák V. ŽK 3:3. Diváků 100. Poločas: 3:0.

PŘÍŠTÍ PROGRAM:

Sobota 24. května: Voděrady - Petrovice, 1. FC Rokytnice - Zdelov vše 17.00.

Neděle 25. května: Albrechtice - Žďár, Kost. Lhota - Solnice, Dobré - Přepychy B, Rychnov B - Borohrádek, Lípa - Černíkovice B vše 17.00.

(mch, stu, šib)

Autor: Miroslav Sixta

19.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Rychnovsko - Krajský přebor: Kostelečtí fotbalisté se rozstříleli až po změně stran.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.