KP mladšího dorostu
15. kolo: Broumov – Chlumec nad Cidlinou 1:5, Vrchlabí Dobruška/Opočno 8:0, Borohrádek – Třebeš 0:12, Olympia Hradec Králové – Kostelec/Častolovice 8:0, Nové Město nad Metují – Jičín 6:1, Jaroměř/Smiřice – Slavia Hradec Králové 8:0, Trutnov – Červený Kostelec 3:1.
1. Nové Město ⋌13 1 1 0 60:14 41
2. Třebeš ⋌ 11 2 1 1 81:19 36
3. Jaroměř/Smiř. ⋌ 10 3 2 0 62:33 34
4. Trutnov ⋌ 11 3 0 1 48:28 34
5. Olympia HK ⋌11 4 0 0 76:24 33
6. Vrchlabí ⋌ 10 3 0 1 63:16 31
7. Chlumec n. C. ⋌8 5 0 2 51:23 26
8. Broumov ⋌5 7 1 1 40:41 18
9. Jičín ⋌5 9 1 0 35:45 17
10. Č. Kostelec ⋌ 5 9 1 0 25:54 17
11. Kostelec/Čast. ⋌4 11 0 0 23:68 12
12. Borohrádek ⋌2 13 0 0 14:104 6
13. Dobruška/Opočno ⋌1 13 0 1 17:77 4
14. Slavia HK ⋌1 14 0 0 14:63 3
KS dorostu – finále
2. kolo: Stěžery – Kosičky 3:0, Hostinné – Česká Skalice 1:5, Rudník – Skřivany 4:2.
1. Č. Skalice ⋌2 0 0 0 8:2 6
2. Rudník ⋌1 0 1 0 5:3 5
3. Skřivany ⋌1 1 0 0 7:4 3
4. Stěžery ⋌1 1 0 0 4:3 3
5. Vamberk/Doud. ⋌0 0 0 1 1:1 1
6. Kosičky ⋌0 1 0 0 0:3 0
7. Hostinné ⋌0 2 0 0 1:10 0
KS dorostu – sk. o pořadí 2
2. kolo: Velké Poříčí – Babí 1:1 – P. K. 2:3, Úpice/Rtyně – Rasošky-Josefov 2:3, Meziměstí/Teplice – Předměřice n. L. 4:4 – P. K. 3:4.
1. Babí ⋌1 0 1 0 5:4 5
2. Meziměstí/Teplice ⋌1 0 0 1 7:4 4
3. Rasošky-Josefov ⋌1 0 0 0 3:2 3
4. Předměřice ⋌0 0 1 0 4:4 2
5. Poříčí ⋌ 0 0 0 1 1:1 1
6. Úpice/Rtyně ⋌0 2 0 0 5:7 0
7. Č. Meziříčí ⋌0 1 0 0 0:3 0
KP starších žáků
15. kolo: Broumov – Chlumec nad Cidlinou/RMSK 3:4, Borohrádek – Třebeš 2:7, Javorka – Červený Kostelec 10:1, Olympia Hradec Králové – Kostelec/Častolovice 5:1, Nové Město nad Metují – Jičín 1:3, Jaroměř – Slavia Hradec Králové 1:5.
1. Chlumec/RMSK ⋌12 2 0 0 50:20 36
2. Olympia HK ⋌ 11 2 0 1 68:19 34
3. Javorka ⋌11 3 0 0 62:23 33
4. Slavia HK ⋌10 3 1 0 51:15 32
5. Nové Město ⋌9 3 2 0 43:16 31
6. Vrchlabí ⋌7 4 0 1 30:20 22
7. Jičín ⋌ 7 6 0 0 47:23 21
8. Třebeš ⋌6 8 0 0 36:40 18
9. Jaroměř ⋌4 9 0 1 29:50 13
10. Č. Kostelec ⋌ 4 10 0 0 29:66 12
11. Broumov ⋌3 10 0 0 35:47 9
12. Borohrádek ⋌2 12 0 0 16:87 6
13. Kostelec/Čast. ⋌0 14 0 0 10:80 0
KS st. žáků – finále
2. kolo: Hronov – Dvůr Král. 3:1, Černilov – Hořice/Dohalice 1:0, Týniště – RSCM Rozkoš 7:2, Olympia HK – Rychnov n. K. 1:2.
1. Hronov ⋌2 0 0 0 6:2 6
2. Rychnov n. K. ⋌2 0 0 0 3:1 6
3. Černilov ⋌1 0 1 0 2:1 5
4. Týniště n. O. ⋌1 1 0 0 7:3 3
5. Olympia HK ⋌1 1 0 0 5:2 3
6. Dvůr Králové ⋌0 1 0 1 2:4 1
7. Hořice/Doh. ⋌0 2 0 0 0:5 0
8. RSCM Rozkoš ⋌0 2 0 0 3:10 0
KS st. žáků – o pořadí
2. kolo: Úpice/Rtyně – Vamberk/Doudleby 3:1, N. Paka/St. Paka – Babí 4:0, Hostinné – Třebechovice 2:1. ⋌(dr)
1. N.Paka/St.Paka ⋌2 0 0 0 7:0 6
2. Úpice/Rtyně ⋌2 0 0 0 4:1 6
3. Hostinné ⋌2 0 0 0 4:2 6
4. Č. Meziříčí ⋌0 1 0 0 1:2 0
5. Vamberk/Doud. ⋌0 1 0 0 1:3 0
6. Třebechovice ⋌0 2 0 0 1:5 0
7. Babí ⋌0 2 0 0 0:5 0