Rychnovské derby ovládla rezerva Spartaku

Rychnovsko – Nejnižší okresní fotbalová soutěž pokračovala osmým kolem.

10.10.2016

Magnet kola, v němž se v městském derby utkala dvě nejlepší mužstva, skončila výhrou B-týmu Rychnova.

Rychnov B – Labuť 7:3
Fakta – branky: 7. Ullrich Petr, 10. Hillebrand Jakub, 15. a 47. Drašnar Michal, 36. Zimmer Jan, 77. Polívka Tomáš, 85. Franz Tomáš – 37. Kubín Lukáš, 43. Horyna Libor, 82. Šeda František. Rozhodčí: Neubecker Michael – Hrubý Miloš, Jaroš Daniel. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 4:2

Domašín – Lípa B 2:3
Fakta – branky: 16. Kupka Josef, 43. Koch Jan – 61. Doležal Luděk, 62. Pamánek Martin, 87. Vlček Jan. Rozhodčí: Leimer Václav. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Poločas: 2:0.

Javornice B – K. Lhota B 5:0
Fakta – branky: 51. Petr Jaroslav, 58., 83. a 88. Filip Miroslav (1x pen.), 85. Pavlovic Jakub. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Reichl Petr, Jedlinský Jakub. ŽK: 3:2. Diváci: 30. Poločas: 0:0.

Čermná – Olešnice 6:2
Fakta – branky: 9. Novák Milan, 23. a 56. Vaněk Tomáš, 53. a 63. Vosáhlo Jan, 60. Dostál Petr – 35. Švorc Jan (pen.), 68. Malý Jiří. Rozhodčí: Reichl Petr. Hráno bez karet. Diváci: 33. Poločas: 2:1. (dr, mch)

8. K. Lhota B       8 1 0 7   6:39   3

Fotogalerii z fotbalového utkání Rychnov B – Labuť najdete na internetové adrese:
rychnovsky.denik.cz/derby

10.10.2016 VSTUP DO DISKUSE

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".