Přípravná část sezony spěje ke konci

Rychnovsko - Fotbalisté Dobrušky rozstříleli mladší dorostence FC Hradec Králové 9:1.

30.7.2010

Přátelské utkání Doudleby - ChoceňFoto: Zdeněk Hanzlík

Pokračovaly přípravné zápasy účastníků krajského fotbalového přeboru.

Doudleby – Choceň 3:3
Branky: Vydarený, Schod Z., Novotný. Sestava Doudleb: Beránek – Chára, Kráčmer J., Urban, Schod Z. – Šrefl, Jarotek, Vydarený, Krmaš – Novotný, Šmíd. Střídali: Kopsa, Mazura, Říčař. Poločas: 3:1.

Dobruška – FC Hradec Králové A mladší dorost 9:1
Branky: Hájek 4, Dostál a Hašek 2, Mikušík. Sestava Dobrušky: Malý M. – Jarkovský, Zilvar T., Doubek, Horák – Dostál, Mikušík, Zrzavý, Krahulec – Hájek, Hašek. Střídali: Hlavsa, Hubáček, Kříž, Svatoň. Poločas: 7:0.
Milan Mikušík, trenér Dobrušky: „Na našem soupeři bylo vidět, že jsou v tvrdé fyzické přípravě, takže to pro nás byla dobrá střelecká prověrka. Jsem spokojen, že jsme se dokázali prosadit přes jejich zónovou obranu.“

Černíkovice – Přepychy 2:2
Branky: Kárník, Javůrek. Sestava Přepych: Krunčík – Rejchrt, Žid, Kupka, Kašpar – Šmída, Katona, Javůrek, Sedlák – Kárník, Vostoupal. Střídali: Lukášek, Štěpánek, Merganc. Poločas: 1:2.
Miroslav Pavel, trenér Přepych: „Domácí podali kvalitní výkon a v závěru zaslouženě vyrovnali.“

Vysoké Mýto – Přepychy 3:0
Miroslav Pavel, trenér Přepych: „K utkání jsme nastoupili v silně kombinované sestavě, stejné jako v Černíkovicích. Čtyři hráči měli pracovní povinnosti a dva jsou zraněni. Přesto to nebyl náš nejhorší zápas, ale domácí dokázali proměnit na rozdíl od nás svoje šance."

Autor: Zdeněk Hanzlík