Pohár OFS Rychnov zná semifinalisty

Rychnovsko - Pohár OFS Rychnov nad Kněžnou pokračoval zápasy 3. kola, které určily semifinalisty.

8.9.2016

JEDENÁCT BRANEK nastříleli v pohárovém duelu fotbalisté rychnovské rezervy do sítě Deštného.Foto: www.fotbalfoto.cz

V úvodních duelech rychnovská rezerva rozstřílela Deštné a Častolovice jasně přehrály Přepychy. Ve dvou zbývajících zápasech, které se odehrály v rámci víkendového čtvrtého kola OP II. třídy, se z výher radovali domácí.

Rychnov B – Deštné 11:0

Fakta – branky: 8. vlastní (Novák Pavel), 13. Šrom Michal, 19. a 65. Bažo Kosmas, 29. 73. a 76. Volný Lukáš, 40. Hillebrand Jakub, 59. a 86. Polívka Tomáš, 79. Šmída Michal. Rozhodčí: L. Jedlinský – M. Jedlinský, M. Broulík. Diváci: 50. Poločas: 5:0.

Častolovice – Přepychy 5:1

Fakta – branky: 17., 29., 31. a 36. Brandejs Michal, 68. Čihák Josef – 24. Tarant Stanislav. Rozhodčí: M. Jindáček – J. Valihora, M. Neubecker. Diváci: 39. Poločas: 4:1.

K. Lhota – Petrovice 5:0

Fakta – branky: 22. a 85. Svatoš Roman, 35. Bažo Patrik, 55. Plocek Jiří, 57. Rešl David. Rozhodčí: M. Jindáček – J. Valihora, L. Jedlinský. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Javornice – Kostelec B 3:1

Fakta – branky: 7., 20. a 60. Kráčmer Jakub – 16. vlastní (Koutský Stanislav). Rozhodčí: M. Záliš – M. Moravec. ŽK: 2:3. ČK: 0:2 (43. Krupka Lukáš, 55. Potoček Jan). Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Semifinále:

Úterý 13. září – 17.00: Častolovice – Kostelecká Lhota; středa 14. září – 17.00: Rychnov nad Kněžnou B – Javornice.

(dr, mch)

Autor: Redakce

8.9.2016 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Rychnovsko - Krajský přebor: Kostelečtí fotbalisté se rozstříleli až po změně stran.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.