RYCHNOVSKO - Bez bodové ztráty už zůstává pouze jediný tým – béčko Sokola Lípa nad Orlicí

IV. třída

Vamberk B – Kostelec B 0:1

Branka: Horák Daniel. Rozhodčí: Leimer. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Poločas: 0:0.

Dobruška C – Javornice B 2:0

Branky: Odl Martin, Čížek Roman. Rozhodčí: Hencl, Rada, Šolc. ŽK 1:1. Diváků 30. Poločas: 1:0. Vzdor hostů schladila přesná střela Čížka.

Černíkovice C – Lípa B 0:4

Branky: Čech 2, Brzokoupil Milan, Šrajbr. Rozhodčí: Unger, Nedvídek. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Olešnice – Kost. Lhota B 3:1

Branky: Krivčík Jiří 2, Duchatsch – Matějus Roman. Rozhodčí: Knapek. ŽK: 2:3. Diváků: 60.

Křovice – Dobré B 1:0

Branka: Šanovec Jaroslav. Rozhodčí: Dostálek. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (39. Chaloupka). Diváků: 40. Poločas 0:0. Křovičtí fotbalisté se ve druhé půli prosadili střelcky navzdory početnímu oslabení.

Příští kolo:

Sobota 1. září: Dobré B - Čermná, Kostelecká Lhota B - Křovice, Javornice B - Černíkovice C vše 17.00.
Neděle 2. září: Lípa B - Olešnice v 10.00, Kostelec B - Dobruška C od 17.00. ⋌

27.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

PĚTICE ODVÁŽNÝCH: zleva – David Líbal, Andrea Kulichová, Jakub Píč, Monika Hovádková a Ladislav Líbal. Přihlásili se do adrenalinové televizní soutěže a doufají, že je vyberou.

Pevnost Boyard byla dětským snem. Ten se možná vyplní

Předškoláci, ilustrační foto.

Omluvenky pro předškoláky. Novinka, která přináší papírování a starosti navíc

Koupání u Rozkoše vyřeší biotopem

Královéhradecko, Česká Skalice - Biotopové koupaliště v takové velikosti bude jedním z prvních v celém Královéhradeckém kraji.

Hřiby jako za Mrazíka. Celý region má houbovou sezonu

Královéhradecko - Také východní Čechy žijí houbařením. Z lesů lidé odcházejí s plnými koši.

Evropský šampionát s „dobrušskou“ stopou

Dobruška, Praha - Na pražském Výstavišti se uskutečnilo mistrovství Evropy v Urban golfu.