České Meziříčí v důležitém duelu spasil několik minut před koncem Ježek, který proměnil penaltu. Častolovice splnily roli favorita a jasně porazily Předměřice. Černíkovice ztratily doma body po bezbrankové remíze s Provodovem. Nedařilo se Borohrádku, který prohrál s hradeckou Lokomotivou.

Dobruška B – Deštné 1:1
Fakta – branky: 79. P. Effenberk – 83. Kaplan. Rozhodčí: Kubálek. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Dobruška B: Veverka – Trubač, Horák, P. Effenberk, O. Slánský – M. Eimann (46. Macek), J. Zrzavý. P. Krahulec, D. Eimann – Hašek, V. Malý.   Deštné v O. h.: P. Cejnar – Novák, Prouza, Kánský, Kaplan – Rudolf, Tuček, Netík, Drapák – Kouba, Hochmann.

Opočno – Doudleby 2:1
Fakta – branky: 45. O. Polák, 74. T. Přibyl – 5. Kopsa. Rozhodčí: Janota. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Opočno: Krulich – Školník, Lukášek, Petr, Hradecký – O. Přibyl (80. Pfeifer), Jelen, O. Polák (90. Tláskal), Reichl – T. Přibyl (80. Serbousek), Čuda (8. Škrabal). Doudleby n. O.: Matoušek – Lyer – Svatoš, Kopecký (60. Kudláček), Mareš – Marek Mazura, Kotyza, Dudek, Kráčmer – Kopsa (75. Teplý), Hudousek.

Černíkovice – Provodov 0:0
Fakta – rozhodčí: Bačo. Černíkovice: Holoubek -Víteček, Hrouda, Bárta (55. Kopecký), Handa (70. Dulínek) – J. Hanuš (75. Pauker), Stodůlka, Nosek, Mňuk – D. Hanuš, Vik.

Č. Meziříčí – Malšovice 1:0
Fakta – branka: 88. Ježek z pen. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0. České Meziříčí: Frynta – Kubíček, R. Havel, Slánský, Slezák (21. Rezek) – Krajňák, Hlavsa, J. Tomášek, Kupka (78. Borecký), Ježek – Schejbal (46. Baše, 83. T. Havel).

Častolovice – Předměřice 3:0
Fakta – branky: Sehnal 2, Pavel Mráz. Rozhodčí: Linhart. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Častolovice: Junek – Lux, M. Přikryl,Kuhn, Marek – Cvejn, T. Přikryl (82. Bureš), Pavel Mráz, Brandejs – Sehnal, Koblása (62. Pinkas).

Borohrádek – Loko Hradec 1:2
Fakta – branky: P. Matějus – Podlipný 2. Rozhodčí:  Hofman. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Borohrádek: J. Nývlt – P. Matějus, Liška (80. J. Čermák), T. Sazima, Merkl – J. Matějus, A. Čermák, Moravec, Vojnar – Placák, Brendl (60. R. Sazima)

Další výsledek: Třebeš –  Police n.M. B  6:0.