Mezi poslední šestnáctku se probojovala trojice týmů z Rychnovska, shodou okolností účastníci nejvyšší krajské fotbalové soutěže. Rychnov vyhrál v Doudlebách zásluhou jediné trefy Zajíčka, Dobruška vstřelila v Lípě dva góly a Kostelečtí potvrdili roli favorita na trávníku hradecké Lokomotivy. Již v pátek Opočno v domácím prostředí vzdorovalo Jaroměři, ale s exdivizním týmem třikrát inkasovalo.

Lípa – Dobruška 0:2
Fakta – branky: 41. Jirásek, 84. Mikušík. Rozhodčí: Dujsík. Hráno bez karet. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Lípa n. O.: Janeček – D. Mondík, R. Mondík, Palán, Kozel – Kopecký (62. Horák), Brzokoupil (85. Halíř), Vašata, Sikora – Kafka (46. Čepelka), Charvát (83. Tulka). Dobruška: Pěnička – Havlík (66. Matula), Žid, Krahulec, Zilvar – Kříž, D. Eimann, Mikušík, Čopík – Majer (88. Pfeifer), Jirásek.

Doudleby – Rychnov 0:1
Fakta – branka: 11. Zajíček Rozhodčí: Mucha. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Doudleby n. O.: Gärtner (29. Michal Mazura) – Chudý, Krmaš, Luňáček, Marek Mazura – Šrámek, Vidlička, Kopsa (59. Kudláček), Matěj Mazura (76. Píro) – Hudousek, Dudek. Rychnov n. K.: Vrána – Pups, Pohl, Brandejs, O. Stieber (64. Šrom) – Valášek (82. Šrefl), Reichl, Semerád, Zajíček – F. Stieber, Počtýnský.

Opočno – Jaroměř 0:3
Fakta – branky: 6. Korenčík, 62. Kilevník, 83. Vladeka. Rozhodčí: Franěk. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Opočno: Effenberk – Lukášek, Petr, Čtvrtečka, Školník (65. Škrabal) – Smola (80. K. Polák), Musil, T. Přibyl (73. Tiep), Šnajdr – Franc, O. Přibyl (83. Serbousek).

Loko Hradec – Kostelec 1:3
Fakta – branky: 82. Odehnal – 55. Řehák z pen., 56. Plocek, 69. Klouda. Rozhodčí: Kubišta. ŽK: 1:1. Diváci: 75. Poločas: 0:0. Kostelec n. O.: Rolejček – Klapal (73. Říha), Řehák (77. Hochmann), Kaplan, Šrámek (67. Marek) – Novák, Krupka, Kvasnička (67. Mlynář), Klouda – Hašek, Plocek (56. Cvejn).
Další výsledky – 1. kolo:
Rudník – Lázně Bělohrad 1:3, Třebeš – Vysoká n. L. 1:3, Chlumec n. C. – Kunčice 1:4, Sobotka – Jičín 1:1 (PK 1:4), Hostinné – Hořice 1:3, B. Třemešná – RMSK Cidlina 0:5, Úpice – Provodov 3:7, Police n. M. – Předměřice n. L. 1:0, Myštěves – Slavia Hradec 0:5, Velké Poříčí – Červený Kostelec 1:3, Třebechovice – Nové Město n. M. 0:0 (PK 4:2).