Stanislav Mára, jednatel FK Kostelec nad Orlicí: „První velkou šanci v utkání měl Bendig, který z blízka gólmana hostí neprostřelil. Hosté po celé utkání předváděli, že jsou vyzrálým mužstvem a přijeli do Kostelce hrát fotbal. Domácí jsou též v pohodě a tak se bylo na co dívat. Po přestávce nejdříve spálil tutovku J. Šrámek a poté i Cvejn. Že má tým z Vysoké ve svém středu kvalitní fotbalisty předvedl Haken, jehož krásný lob skončil v síti. Hosté domácí trochu znejistěli, ale nedisciplinovaný Starý, který obdržel červenou kartu za protesty nahrál Kosteleckým. Vyrovnat se podařilo L. Šrámkovi, který poslal centrovaný míč hlavou do sítě. Obě mužstva se snažila strhnout vedení na svou stranu, ale to se již ani jednomu nepovedlo. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou, i když vyložených šancí jsme měli  více."

Stará Paka – Častolovice 3:1
Fakta – branky: 36. Blažek, 42. Fišar, 78. Machát – 11. Beneš. Rozhodčí: Krucký. Diváci: 50. ŽK: 1:1. Poločas: 2:1. Častolovice: Jedlička – Novák, M. Přikryl, Lux, Dvořák (41. Bílek) – Cvejn, T. Přikryl (25. Koblása, 78. Fujdiak), Pavel Mráz, Brandejs – Beneš, Sehnal.
Luboš Chlajn, trenér AFK Častolovice: „Ve Staré Pace jsme odehráli slušný zápas. Ujali jsme se vedení,  ale pak přišla dvě nucená střídání hráčů a náš herní systém se na nějaký čas rozpadl. Domácí toho využili ke vstřelení dvou branek. O poločase jsme udělali razantní zásah do systému hry, který se nám vyplatil. Ve druhé části jsme měli několik situací, kdy jsme domácí obranu rozebrali, ovšem každá branková příležitost skončila špatnou finální přihrávkou před šestnáctkou. Postupem času se hrálo oboustranně  vabank, akce střídala akci. Na konci zápasu domácí vstřelili rozhodující třetí gól. Je škoda, že jsme dobře rozehraný zápas nedokázali dotáhnout k bodovému zisku."

Kunčice – Ohnišov 8:0
Fakta – branky: Bína 3, Hůlka 2, Šulc, Rohlíček, Brzek. Rozhodčí: Kalaš. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Ohnišov: Morong – Králíček, Trojna, Dobýval, Kratěna – Vítek, Macháček, Fiedler (65. Krpata), Remeš – Nožka, Balek.
Jaroslav Macháček, trenér TJ Start Ohnišov: „Utrpěli jsme debakl a ještě přišli o dva zraněné hráče. Hráči si musí už konečně uvědomit, že pro úspěch v kterémkoliv utkání nestačí hrát prvních pětadvacet minut. V každém podzimním utkání je to jak přes kopírák."