I. A třída

Dobruška - Kunčice 1:1

V oboustranně kvalitním utkání s minimem brankových šancí se zrodila spravedlivá remíza.

Milan Mikušík, trenér TJ Dobruška: „Představil se u nás skutečně kvalitní soupeř. Přestože obě mužstva pustila soupeře do minima brankových příležitostí, musel se zápas podle mého názoru líbit. V závěru mohla obě mužstva rozhodnout, hosté nastřelili tyč. Remíza odpovídá dění na hřišti, rozdělení bodů bylo spravedlivé. Mrzí mě, že sudí při vyrovnávajícím gólu přehlédl, že střelec Kunčic zahrál rukou. Viděli to snad všichni kromě rozhodčího.“

Branky: 22. Dubský - 31. R. Novák. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 1:2. Diváků: 200. TJ Dobruška: Šrámek – Effenberk – Jarkovský, T. Zilvar, Dubský – Dostál, Zrzavý, R. Danč, Šotola (79. Doubek) – Chválek (65. L. Danč), A. Zilvar.

Kostelec – Milíčeves 5:1

Kostelečtí na domácím hřišti prohrávali, ale do hry je zakrátko vrátil vyrovnávající gól Tichého. Další průběh ovlivnilo vyloučení hostujícího Berného.
Stanislav Procházka, trenér FC Kostelec nad Orlicí: „Po klidné čtvrthodině Karnas ve vyložené šanci mířil z malého vápna do rukou brankáře. Za chvíli jsme z trestného kopu inkasovali. Pak vzal na sebe zodpovědnost Tichý a po samostatné akci vyrovnal. Pak jsme byli lepší a v 26. min. hostující Berný během minuty viděl dvě žluté karty (zakopnutí míče a faul). Převzali jsme otěže zápasu. Po řadě šancí se až před přestávkou po centru Chaloupky prosadil Pinkas. Druhá půle byla jednoznačně v naši režii. Po centru z křídla zvýšil Karnas. Pak měli hosté jedinou vyloženou šanci, ale jejich sólo skvěle zmařil brankář Matoušek. V závěru jsme vítězství pojistili dvěma brankami. Za tři klíčové momenty považuji naše rychlé vyrovnání, vyloučení a zlikvidování samostatného nájezdu hostů Matouškem. Hráče musím pochválit za předvedenou hru ve druhé půli.“

Branky: 23. Tichý, 39. Pinkas, 53. Karnas, 75. Mlynář, 79. Hodač z pen. – 17. Roman. ČK: 0:1 (26. Berný). Poločas: 2:1. FC Kostelec n. O.: Matoušek –– Chaloupka, Hodač, Klapal, Šrámek – Žežule, Mlynář, Tichý, Bolehovský (46. Svatoš) – Pinkas (72. Mitana), Karnas.

1. Libčany 7 2 1 23:10 23
2. Vrchlabí 7 0 3 22:12 21
3. Kunčice 6 2 2 21:8 20
4. Chlumec n. C. 6 2 2 19:12 20
5. Lázně Bělohrad 6 1 3 21:19 19
6. Nový Bydžov B 6 0 4 25:13 18
7. Dobruška 5 3 2 21:12 18
8. Roudnice 4 2 4 14:17 14