Přesto svěřenci trenéra Petra Silbernágla drželi s domácím týmem krok, když poprvé inkasovali gól deset minut před koncem utkání. V příštím kole Týniště přivítá v neděli 23. dubna od 17 hodin na atletickém stadionu rezervní tým Náchoda.

Roudnice - Týniště n. O. 2:0

Fakta – branky: 79. Stoszek, 89. Koblížek. Rozhodčí: Michal Šedivý. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Týniště n. O.: Hlaváč – Bartoš, Horák, Horák, Tomášek – Forejtek, Winkler (72. Kos), Matoušek, Václavík (87. Brandejs) – Kubánek (61. Ráček), Voda.

Lukáš Ráček, vedoucí mužstva SK Týniště nad Orlicí: „Naše mužstvo - bez pěti hráčů základní sestavy doplněné o dorostence - drželo naději na body až do 80. minuty. Domácí tým pak svou převahu potvrdil druhým gólem. Velmi dobrý výkon podala trojice rozhodčích."