DOROST
Okresní přebor

Javornice – Česká Skalice 7:1
Branky: Šrefl Martin 3, Kovaříček Josef 2, Plašil Michal, Nosek Jaroslav – Novák Martin. Rozhodčí: Moravec. ŽK 0:1. Diváků 30. Poločas: 3:1.

Přepychy – Dobré 11:1
Branky: Kočí Lukáš 3, Sedlák Lukáš 2, Rejchrt Martin 2, Rohlena Jan, Bartoň Ondřej, Štěpánek Martin, Zilvar Jan – Mádr Jiří. Rozhodčí: Morong. Diváků 20. Poločas: 4:1.

Velké Poříčí – Voděrady 1:3
Branky: střelci nehlášeni. Rozhodčí: Pálka. Diváků 15. ČK 1:0 (vyloučený nehlášen). Poločas: 0:2.

Česká Skalice – Police 2:0
Branky: Vidlička Marcel, Mazura Matěj, Kráčmer Matěj, Hudousek Josef. Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 1:1. Diváků 40. Poločas: 2:0.

STARŠÍ ŽÁCI

Voděrady – Týniště 7:1
Branky: Řehák Lukáš 3, Podstavek Ondřej 2, Brich Marek, Michl Lukáš – Baldrman Petr. Rozhodčí: Kohoutek. Poločas: 3:1

MLADŠÍ ŽÁCI

Přepychy - Nové Město B 1:4
Branky: Kinzel Josef – Valášek Antonín, Nejman Josef, Petřík Jakub, Kárník Lukáš. Rozhodčí: Moravec. Poločas: 0:2.

Javornice - Rychnov C 7:3
Branky: Petr Josef 3, Krejčí Adam 3, Žiška Zdeněk – Ehl Matěj, Hovorka Michal. Rozhodčí: Müller. Poločas: 4:1.

Č. Meziříčí - Union Rokytnice 1:1
Branky: Holeček Jiří - Langrová Markéta. Rozhodčí: Slezák V. Poločas: 1:0.

ELÉVOVÉ

Turnaj Borohrádek: Borohrádek – Přepychy 5:0 (Duda 3, Buriánek, Chudoba), Borohrádek – Přepychy 8:0 (Duda 3, Buriánek 2, Sedlák, Chudoba, Kněžour). Turnaj Rokytnice: 1. FC Rokytnice – Žďár/Lípa 1:0 (Nezbeda), 1. FC Rokytnice – Žďár/Lípa 0:3 (Kos T. 3). Turnaj Ohnišov: Č. Meziříčí – Ohnišov 5:0 (Havel 2, Roubal, Libnar, Kašpar). Utkání s Častolovicemi budou sehrána v náhradním termínu. Mužstvo Čermné odstoupilo ze soutěže, jeho výsledky byly anulovány.

PŘÍPRAVKA

Turnaj Černíkovice: Kostelec – Černíkovice 1:1 (Ludvík – Kos M.). Utkání s Týništěm budou sehrána v náhradním termínu. Turnaj Častolovice: Častolovice – Vamberk 1:4 (Jiruška – Tobiška 3, Halamka), Č. Meziříčí - Častolovice 6:0 (Vacula 2, Baše 2, Fiala, Hrudík), Č. Meziříčí – Vamberk 0:1 (Hušek). Turnaj Rokytnice: Albrechtice – 1. FC Rokytnice 1:6 (Provazník – Levý 3, Vošlajer 2, Zavadil), Albrechtice – MFK Rychnov 2:0 (Hep, Vystavěl), Albrechtice – Přepychy 3:0 (Hep, Bartoš, Blecha), 1. FC Rokytnice – MFK Rychnov 3:1 (Levý 3 – Vládík), 1. FC Rokytnice – Přepychy 6:2 (Levý 2, Klein 2, Vošlajer, vlastní – Slavíčková, Láník), MFK Rychnov – Přepychy 2:0 (Kocman, Gunár). Turnaj Borohrádek: Doudleby – Borohrádek 0:3 (Janeček 2, Nyč), Doudleby – Ohnišov 0:8 (Netík 5, Musil 2, Balková), Borohrádek – Ohnišov 1:1 (Janeček - Musil).