Městské derby v Dobrušce ovládly Křovice

Rychnovsko - V magnetu sedmnáctého kola okresního fotbalového přeboru III. třídy „céčko" Dobrušky prohrálo na svém trávníku v sousedském derby s Křovicemi 1:4. O branky vítězů se podělili Matěj Moravec a Dominik Lhotský, za domácí pouze korigoval Milan Jirásek.

5.6.2017

Dobrušský útočník Milan Jirásek (vpravo) se snaží přejít přes křovického obránce Vojtěcha Nosála.Foto: Deník/ Leoš Dragúň

Zápas Dobré – Vamberk nabídl pět branek a rovněž dvě červené karty, po jedné na obou stranách. Z výhry 3:2 se radovali Doberští.

Druhá Roveň prohrála třígólovým rozdílem ve Slatině a na druhou příčku se tak vyhouply Voděrady, které zdolaly již jistého vítěze soutěže – béčko Doudleb.

Nedělní utkání Černíkovice B – Opočno B se neuskutečnilo. Hosté se nedostavili a utkání tak bylo kontumováno 3:0 pro domácí tým.

Dobruška C - Křovice 1:4

Fakta – branky: 76. Jirásek Milan – 5. a 47. Lhotský Dominik, 44. a 45. Moravec Matěj. Rozhodčí: Jaroš Daniel – Hrubý Miloš, Mucha Milan. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:3.

Slatina - Roveň 3:0

Fakta – branky: 2. Hrabák Jiří, 41. Stašov Miroslav, 66. Svoboda Filip. Rozhodčí: Reichl Petr – Jedlinský Miroslav, Halamka Jakub. ŽK: 1:0. Diváci: 66. Poločas: 2:0.

Dobré - Vamberk B 3:2

Fakta – branky: 17. Práza Filip, 42. a 85. Sedláček Michal – 60. a 93. Potužník Pavel. Rozhodčí: Záliš Martin. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (44. Práza Filip – 92. Volf Lukáš). Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Voděrady - Doudleby B 3:2

Fakta – branky: 26. Plachetka Josef, 27. Podsztavek Ondřej, 71. Koráb Jakub – 55. Kotyza Tomáš, 90. Vidlička Marcel. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Machačová Tereza. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0.

Kam za zábavou? Dejte o sobě vědět

Situace spjatá se silným větrem na Královéhradecku.

Derecho znásobilo škody

Režisér Strach oceněn na festivalu komedie, za Anděla Páně má dvě ceny

Východní Čechy, Nové Město nad Metují - 39. Festival české filmové a televizní komedie ovládly filmy Anděl Páně 2 a Bezva ženská na krku. Vyhlášení a předání cen se uskutečnilo včera v Kině 70, kde slavnostním večerem provázel moderátor Michal Jančařík.

Končí termín přihlášek na sváteční klání v Rychnově

Rychnov nad Kněžnou - Tělocvičná jednota Sokol Rychnov nad Kněžnou pořádá ve sváteční čtvrtek 28. září druhý ročník „Amatérského nohejbalového turnaje trojic“.

Ve znamení chilli aneb „Někdo to rád ostré“

Hradec Králové - Až do pozdního sobotního večera patřilo letní kino Širák všem milovníkům chilli, dobrého jídla a dobré muziky. Už podruhé se tady konal „Chilli festival Mechov vol. 2.“

Vlček čtyřmi góly „rozsápal“ beránky z Domašína

Rychnovsko - OP IV. třídy: V šestém kole nejnižší okresní fotbalové soutěže vedoucí rezerva Lípy nad Orlicí vyhrála v Domašíně, když všechny čtyři góly zaznamenal Jiří Vlček.