Magnet kola v Javornici rozhodl jediný gól hostujícího Mráze

Rychnovsko – Magnet šestého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže v Javornici rozhodl jediný gól z kopačky častolovického Pavla Mráze.

19.9.2016

Ilustrační foto.Foto: Zbyněk Kozlík

Vzhledem k tomu, že druhá Lukavice prohrála v Kostelecké Lhotě, tak Javorničtí zůstali díky lepšímu skóre v čele tabulky právě před Častolovicemi. Na první body stále čeká rezerva Českého Meziříčí.

Javornice – Častolovice 0:1
Fakta – branka: 29. Mráz Pavel. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Prokeš Jiří, Záliš Martin. ŽK: 1:2. Diváci: 122. Poločas: 0:1.

Deštné – Žďár 1:6
Fakta – branky: 62. Veselý Lukáš – 2. a 47. Moravec Josef, 8. Vacek Michal, 50. Kolář Bohuslav, 71. a 74. Lochman Jan. Rozhodčí: Moravec Miroslav – Valihora Jaromir, Nosek Martin. ŽK: 3:2. Diváci: 32. Poločas: 0:2.

Kostelec B – Přepychy 5:0
Fakta – branky: 43. Krupka Lukáš, 45. Krejčí Dominik, 47. Plocek Lukáš, 52. Ježek Jiří, 71. Matoušek Tomáš (pen.). Rozhodčí: Jindáček Milan – Jakubec Petr. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0.
Křivice – Rokytnice 2:1
Fakta – branky: 38. Tobiášek Ladislav, 66. Sršeň Jiří – 70. Koukol Pavel (pen.). Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Jedlinský Luboš, Neubecker Michael. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Č. Meziříčí B – Zdelov 0:5
Fakta – branky: 18. a 65. Neubecker, 50. a 56. Novotný Jan, 59. Maňas Michal. Rozhodčí: Mucha Milan – Jedlinský Miroslav, Holoubek Michal. ŽK: 3:0. Diváci: 123. Poločas: 0:1.

Borohrádek – Petrovice 1:1
P. K. 4:3
Fakta – branky: 6. Moravec Martin – 90. Bušák David. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Moravec Miroslav, Valihora Jaromír. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

K. Lhota – Lukavice 2:1
Fakta – branky: 20. a 58. Rešl David – 79. Šabata Tomáš. Rozhodčí: Záliš Martin – Reichl Petr, Broulík Miroslav. ŽK: 1:4. Diváci: 140. Poločas: 1:0. (dr, mch)