Deštné – Vamberk 0:4

Fakta – branky: 2. a 6. Samek Roman, 35. Šrom Michal, 68. Kotyza Ondřej. Rozhodčí: Vích Pavel – Nedvídek Miroslav, Moravec Miroslav. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:3.

Javornice – Slatina 3:0
Fakta – branky: 32. Štěpánek Michal, 42. Kovaříček Josef, 43. Krejčí Adam. Rozhodčí: Prokeš Jiří – Mervart Jan, Holoubek Michal. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Křivice – Přepychy 2:3
Fakta – branky: Jícha Pavel, Štěpán Lukáš – Blažej Michal, Tomín Martin, Hejzlar Tomáš. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Rokytnice – Petrovice 1:5
Fakta – branky: vlastní (Pacholík Miroslav) – Lukášek Miroslav 3, Rumpík Miroslav, Brandejs Jiří. Rozhodčí: Jindáček Milan. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:4.

Voděrady – Žďár 1:5
Fakta – branky: 11. Podstavek Ondřej – 28. Kolář Bohuslav, 40. Baše Marek, 45. Moravec Josef, 66. Rydrych Petr, 81. Šrajbr Miroslav. Rozhodčí: Rozum Jaroslav. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:3

Častolovice – Meziříčí B 7:2
Fakta – branky: 13. a 64. Kalousek Miroslav, 20. Lorenc Stanislav, 43., 44. a 68. Brandejs Jan, 49. Duzbaba Petr – 27. Havel Patrik, 79. Štěpán Jiří. Rozhodčí: L. Špaček. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 4:1.
Lukavice – K. Lhota 2:3
Fakta – branky: Polívka Tomáš, Tlapák Jakub – střelci hostů nebyli nahlášeni. Rozhodčí: Jedlička Martin – Leimer Václav, Valihora Jaromir. Diváci: 60. Poločas: 1:0. (dr, mch)

14. Slatina⋌22  1 3 18 16:86  9

Fotogalerii z fotbalového utkání Deštné – Vamberk najdete na internetové adrese: