Lídr z Lípy utrpěl debakl v Častolovicích!

Rychnovsko - Prohrála i druhá Dobruška C v Čermné. Vysoké výhry (4:1) Křovic a Javornice B.

22.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

IV. třída

Čermná – Dobruška C 2:1
Branky: Máša Karel, Tupec Roman – Baláček Roman. Rozhodčí: Leimer. ŽK 0:3. Diváků 50. Poločas: 1:1. Hosté vedli, ale Čermná do půle vyrovnala. Rozhodl gól z 25 metrů.

Kost. Lhota B – Dobré B 2:1
Branka: Myšák Miroslav, Charvát Ladislav – Votroubek Miloš. Rozhodčí: Kerhat. ŽK 3:1. Diváků 50. Poločas: 1:1.

Častolovice B – Lípa B 4:0
Branky: Kalousek Miroslav 2, Huňara Miroslav 2. Rozhodčí: Kerhat, Moravec, Morong. ŽK 2:1. Diváků 50. Poločas: 1:0. Vedoucí mužstvo soutěže v Častolovicích zklamalo.

Solnice B – Olešnice 3:2
Branky: Kubec Tomáš, Starý David, Palaščák Jiří – Krčmarik Zdeněk 2. Rozhodčí: David, Hlušička. ŽK 0:2. Diváků 50.

Křovice – Černíkovice C 4:1
Branky: Práza David 2, Martin Miroslav, Rada Josef – Flégl Václav z penalty. Rozhodčí: Charvát. ŽK 1:1. Diváků 20. Poločas: 3:1

Javornice B – Vamberk B 4:1
Branky: Krunčík Jaroslav 2, Kasper Pavel, Podzemný Jan – Svoboda Filip. Rozhodčí: Knapek, Müller. Diváků 40. Poločas: 1:1. Hráno bez karet

Příští program – sobota 27. září: Černíkovice C – Javornice B, Olešnice – Křovice, Lípa n. B – Solnice B, Dobré B – Častolovice B, Čermná – Kostelecká Lhota B vše 16.30; neděle 28. září: Dobruška C – Vamberk B 10.00.

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Rychnovsko - Krajský přebor: Kostelečtí fotbalisté se rozstříleli až po změně stran.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.