Lídr nedal nováčkovi šanci

Rychnovsko Nejvyšší okresní fotbalová soutěž měla na programu zápasy šestého kola. Vedoucí Lukavice potvrdila v duelu s rezervou Českého Meziříčí roli favorita a nastřílela nováčkovi šest gólů. O výhře Kostelecké Lhoty ve Voděradech rozhodl jediný gól z kopačky Vítězslava Hrubého.

14.9.2015

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

Lukavice - Č. Meziříčí B 6:0

Fakta branky: 6. a 47. Cvejn Miroslav, 30. Nosek Lukáš, 49. a 82. Polívka Tomáš, 73. Stieber Filip. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas. 2:0.

Křivice - Žďár 4:1

Fakta branky: 16. Pojezdala Radek, 47. Šreibr Josef, 56. Svoboda Josef, 81. Lochman Petr 50. Vacek Michal. Rozhodčí: Moravec Miroslav Broulík Miroslav. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Častolovice - Petrovice 3:0

Fakta branky: 60. a 78. Vik Tomáš, 66. Brandejs Jan. Rozhodčí: Roleček Jan. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (85. Kolář Bohuslav). Diváci: 50. Poločas. 0:0.

Deštné - Slatina 4:1

Fakta branky: 40. Balek Václav, 49. Ježek Jan, 53. Macháček Lukáš, 58. Srubjan Pavel z pen. 5. vlastní (Kánský Jan). Rozhodčí: Jedlinský Miroslav. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Voděrady -  K. Lhota 0:1

Fakta branka: 42. Hrubý Vítězslav. Rozhodčí: Špaček Ladislav Reichl Petr, Špačková Jana. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (70. Šimerda Petr). Diváci: 98. Poločas. 0:1.

Rokytnice - Javornice 0:0

P. K. 3:0

Fakta rozhodčí: Prokeš Jiří Mervart Jan. ŽK: 1:2. Diváci: 70.

Přepychy - Vamberk 2:5

Fakta branky: 33. Blažej Michal, 40. Tomín Martin 52. Šrom Michal, 53. Šponar Pavel, 66. Hamerský David, 73. Samek Roman, 84. Kotýza Jiří. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich Nedvídek Miroslav, Moravec Miroslav. ŽK: 3:2. Diváci: 55. Poločas: 2:0. (dr, mch)

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Rychnovsko - Krajský přebor: Kostelečtí fotbalisté se rozstříleli až po změně stran.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.