Krajský přebor: Bydžovští zvládli šlágr a vrátili se do čela

Královéhradecko - Krajský přebor Královéhradecka ve fotbale má za sebou další zápasy.

27.3.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

N. Město n. M. – L. Bělohrad 2:0

Fakta – branky: 5. Soumar, 61. Valášek. Rozhodčí: Klečka (Trutnov). ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. N. Město: Šebesta – Jelen, Srubjan, Nejman, Darebník (71. Lanta) – Soumar, Zákravský, Lelek (46. Valášek), Klikar – Macháček (89. Tulej), Semerák. L. Bělohrad: Gall – Hrnčíř, Zejfart, Berger, Loner – Šrám, Kazda, Lánský (54. R. Šorm), Holomba – Odvárko, Topič.

Chlumec – Rychnov 2:1

Fakta – branky: 47. z pen. Bráborec, 88. Veselský – 90. Zajíček. Rozhodčí: J. Blaschke (KFS Liberec). ŽK: 4:4. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Chlumec: Kukal – Staněk, Homoláč, Bráborec, Dušek – Veselský, Vopátek, J. Kučera (89. Branský), J. Jelínek (67. Chadraba) – Hartman, M. Kučera (90. Hubený). Rychnov: Vrána – Pups, Bárnet, Brandejs, O. Stieber – Tichý (71. Mňuk), F. Stieber (75. Bastos), Pohl, Zajíček – Kráčmer, Počtýnský (81. Drašnar).

Slavia HK – Broumov 2:1

Fakta – branky: 66. Derner, 91. z pen. Hloušek – 42. Hanzlík. Rozhodčí: Mucha (Vojenice). ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Slavia Hradec: Moník – Polanský, Šolc, Lán, Mottl – Dostál, Hloušek, Linhart (79. Špaček), Daněk (63. Feko) – Derner (79. Ibrmajer), Kabeláč (59. Zapletal). Broumov: Drahorád – O. Gago, Michálek, Panny, M. Gago – Wilke, Novák, Svoboda, Němeček (46. Rolník) – Hanzlík (85. Růžička), Hečko.

Hořice – Vysoká n. L. 1:3

Fakta – branky: 50. Vodnárek – 23. Bělka, 40. Ptáček z pen., 78. Haken. Rozhodčí: Čejchan (Náchod). ŽK: 5:3. ČK: 0:1 (36. Růžička). Diváci: 210. Poločas: 0:2. Hořice: Žižka – Šeda (82. Kulhánek), Vodnárek, Ruml, Tomáš – P. Kuneš (72. Kněžourek), P. Palm, Rozsévač, Nečesaný (46. J. Kuneš) – D. Pour (80. Kolovrátník), Vávra (65. Melichar). Vysoká nad Labem: Pavliš – Růžička, Prorok, Ptáček, J. Píša – Škvrňák (57. Strachota), Podlipný, Haken (89. M. Píša), Samek (82. Duben) – Bělka, J. Pražák (50. Hušek).

Nový Bydžov – Jičín 3:1

Fakta – branky: 8. Pokorný, 72. Trejbal, 90. Blažej – 39. Macháček. Rozhodčí: Prokůpek (Dvůr Kr.). ŽK: 1:2. Diváci: 140. Poločas: 1:1. Nový Bydžov: Strýhal – Žalman, Matějka, Mokošín, Vincour – Mejstřík, Šorm, Blažej, Zich – Pokorný (90. Vrabec), Batelka (60. Trejbal). Jičín: Puš – Vacek (80. Bucek), Macháček, Jeník, Materna – Ulvr – Kocourek, Voldán (67. Nálevka), Míka, Miler – Mészáros (85. Sajdl).

Provodov – Dobruška 2:1

Fakta – branky: 33. a 68. z pen. D. Hlava – 13. Týfa. Rozhodčí: Bačo (Hradec Králové). ŽK: 5:6. ČK: 1:1 (77. Kratěna – 67. Gerža). Diváci: 220. Poločas: 1:1. Provodov: Baláž – Fiedler (39. Nožka, 90. Škoda), Čtvrtečka, Chmelík, Punar – Kratěna, L. Hlava, Nejman, Vrabec (90. Bogusz) – Khun, D. Hlava. Dobruška: Pěnička – Effenberk (58. Dědeček), Gerža, Šotola – Krahulec, Hrabar – Jirásek (89. Malý), Mikušík, Týfa, Majer (71. Eimann) – Valášek (89. Čopík).

Č. Kostelec – Libčany 0:0, na penalty 2:4

Fakta – rozhodčí: Martínek (Opočno). ŽK: 3:3. Diváci: 305. Č. Kostelec: Kobos – Petrů, Havlíček, Bárta, Hála – Martínek, Srkal, Štelzig (83. Hundák), Barták – Vít, Koval. Libčany: Tošovský – Libřický, Mařas, Kabeláč, Hůlka – Polyakov (79. Rompotl), Černý, Chromek, Friedl (67. Friedl) – Jiřík (87. Hubička), Karanský.

Kostelec n. O. – Jaroměř 2:0

Fakta – branky: 39. Hašek, 93. Králík. Rozhodčí: Šilink (Trutnov). ŽK 3:2. ČK: 0:1 (84. Miller). Diváci: 230. Poločas: 1:1. Kostelec n. O.: Matoušek – Šrámek, Klapal, Kaplan, Furda – M. Cvejn (90. Kozel), Kvasnička, Klouda, Krupka (57. Plocek) – Hašek (88. Králík), Švandrlík (81. J. Cvejn). Jaroměř: Ondráček – Valášek (60. Vladeka), Horák, Müller, Kilevník – Michálek, Bano, Čenovský, Vondrouš – Ponikelský, Heidler (78. Korenčík).

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.