Vamberk - Černíkovice 0:3
Domácí z počátku utkání hrozili rychlými brejky, ale scházelo jim přesné zakončení. Černíkovičtí jim nezůstali nic dlužni. V 18 min. vystřelil Nosek a odražený míč poslal Trejtnar z vápna přesně k tyči - 0:1. Ve 28. min. autor úvodního gólu zápasu zahrával trestný kop, na který si nejlépe vyskočil Nosek – 0:2. Hosté byli na koni, ale Nosek s Polívkou zahodili jejich další dvě velké šance. Před odchodem do šatny mohli Vamberští snížit, když trestuhodně zahodili svoji největší příležitost, kterou bravurně zlikvidoval Holoubek. Ve druhém poločasu se domácí snažili o snížení, ale Černíkovice je pozorným bráněním k ničemu nepustily. Naopak byli to hosté, kdo uzavřel střelecký účet okresního derby. V 65. min. směřoval centr na Pohla, jehož hlavičku brankář Vídeňský vyrazil, ale na dorážku Vika už byl krátký – 0:3.
Jan Čermák, trenér Baníku Vamberk: „Opět jsme doplatili na neproměňování šancí. Hráči nedodrželi taktické pokyny, budeme muset na zlepšení naší hry zapracovat. Na dobrý výkon před týdnem proti Ohnišovu jsme navázat nedokázali. A proč nedáváme branky? Tým v létě prošel omlazovací kúrou s cílem zapracovat do sestavy mladé hráče, jimž ovšem prozatím chybějí v koncovce potřebný klid a rozvaha. Proti silným soupeřům je náš tým schopen plnit obranné úkoly, ale v okamžiku, kdy máme tvořit a přehrát soupeře a prosadit se v koncovce, nastávají problémy. Dalším důvodem našich slabších výsledků je absence koncových hráčů. Ondra Mráz nám chyběl tři zápasy kvůli nesmyslnému vyloučení a další ofenzivní hráč Libor Flekr je dlouhodobě nemocný. Bohužel se nám nepodařilo přivést jiného ofenzivního fotbalistu. Podle mého názoru byl výkon našeho mužstva negativně ovlivněn také mojí pozastavenou činností na střídačce. Do vyřešení případu se k důvodům vykázání z lavičky v předchozím utkání nechci vyjadřovat.“
Jiří Holoubek, Sokol Černíkovice: „Ve Vamberku se nám obvykle nedaří, takže jsem hráče nabádal k většímu nasazení. Myslím si, že to nakonec rozhodlo, stejně jako to, že naši zkušení hráči dokázali vstřelit branky. Vamberk v poli nehrál špatně, ale v koncovce byl neškodný. Zápas měl jen průměrnou úroveň. Po přestávce jsme vedení kontrolovali. Jsem rád, že se nám podařilo potvrdit domácí vítězství nad Předměřicemi.“
Branky: 18. Trejtnar, 28. Nosek, 65. Vik. Poločas: 0:2. Baník Vamberk: Vídeňský – Dostál - A. Hamerský, Kubias, Baculák – Havlík, Přikryl, Souček, Choceňský (15. Malý) – Olejarz (70. Vašků), D. Hamerský. Sokol Černíkovice: D. Holoubek – D. Hanuš (82. Kalous), Bárta, J. Holoubek, Handa - Polívka, Pohl, Vik, Trejtnar – J. Hanuš (65. Hovorka), Nosek (75. Jarkovský).

Ohnišov - Albrechtice 1:0
Derby Rychnovska rozhodl jediný gól, který padl až v nastaveném čase.
Jiří Klemenc, trenér Start ZD Ohnišov: „Oproti utkání ve Vamberku jsme se zlepšili. V úvodní čtvrthodinové převaze jsme šance nevyužili. Hosté se prezentovali velmi dobrým taktickým výkonem - dobře bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Po jednom z nich při gólovce Albrechtic nás podržel Čejchan. Myslím si, že jsme si udržovali stálou převahu, ale deset minut před koncem nás podruhé zachraňovala poslední instance – Čejchan, když zpod břevna vyškrábl lob po hlavičce albrechtického hráče. V nastaveném čase se štěstí přiklonilo na naši stranu. Konečně jsme si dokázali přihrát čtyřikrát za sebou na jeden dotyk a nakonec nám vyšla i finální přihrávka, po níž Kubín přehodil bezmocného brankáře.“
Vladimír Pacholík, trenér SK Albrechtice: „Sehráli jsme nešťastný zápas – měli jsme i na tři body, a nakonec odjížděli s prázdnou. Domácí v nastaveném čase proměnili jedinou vážnější šanci. My bohužel zatím neumíme potrestat chyby soupeře. Hořínek výborně hlavičkoval, ale gólman ho skvěle vychytal, Kamš běžel sám na branku, ale byl na poslední chvíli zablokován. Byl to vyrovnaný duel, v němž zvítězil šťastnější tým.“
Branky: 90. (+2) Kubín. Poločas: 0:0. Start ZD Ohnišov: Čejchan – Hronovský, Čtvrtečka, Nejman (46. Bálek), Králíček – Hofman (85. Krpata), Macháček, Blažej, Fiedler – Kubín, Prouza (75. Dudek). SK Albrechtice: Janda – L. Velíšek, Zeman, Pírko, Benák – Kamš (78. Pitra), Kotýza, Jaroš, O. Velíšek (65. Strnad) - Čepelka, Hořínek.

Častolovice – Teplice 5:0
Již v první minutě postupoval sám na brankaře hostí Pavel Mráz, ale neproměnil. Během dalších deseti minut spálili další domácí šance Pinkas a Lux. V 15.min poslal Pavel Mráz trestný kop nad. Domácí záložník si vše vynahradil zahráním trestného kopu ve 21.min.,kdy jeho ostrý centr propadl na malé vápno, odkud míč usměrnil do sítě Milan Izák – 1:0. V 32.min. zahrozili hosté,ale jejich stoprocentní šanci zneškodnil brankař Jedlička. Do druhé půle vstoupili domácí opravdu skvěle. Hned ve druhé minutě zvýšil vedení domácích Petr Mráz. Jeho centr z pravé strany skončil v síti a překvapil tak nejen brankaře – 2:0. Potřetí se domácí prosadili po faulu na Martina Luxe v pokutovém území. Penaltu bezpečně proměnil Pavel Mráz – 3:0. Hosté bojovali,ale jejich snahu zmařilo vyloučení po druhé žluté kartě po hodině hry. V 68. min. Martin Lux zvýšil střelou z hranice šestnáctky na 4:0 a v 77. min. upravil stav po samostatném sólu Marek Polák – 5:0. Vítězství domácích bylo naprosto zasloužené.
Branky: 21. Izák, 47. Petr Mráz, 60. Pavel Mráz z pen., 68. Lux, Polák. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (60. min.). Diváků: 80. Poločas: 1:0.
AFK Častolovice: Jedlička - Slanina, Přikryl, Izák, Cvejn – Lorenc (46. Petr Mráz), Pavel Mráz, Beneš (70. Suchý), Slavík - Lux, Pinkas (62. Polák).

Předměřice - Č. Meziříčí 3:2
Milan Hašek, trenér FC České Meziříčí: „Ze začátku to vypadalo, že jsme si z Českého Meziříčí přivezli do Předměřic bezstarostnou posvícenskou náladu. Hned v úvodní minutě jsme vykopávali míč z prázdné branky a pak jsme v 11. min. propásli jedinečnou možnost jít do vedení, když Kyška nedal penaltu. Domácí posadil do sedla kuriózní gól Franka, na němž se podepsal silný vítr. Míč po Frankově rozehraném trestném kopu téměř od postranní čáry zapadl za Frintu do sítě. Za dvě minuty se Frank prosadil gólově podruhé po samostatné akci. Ve 34. minutě jsme už byli doslova zralí na ručník, když M. Šimerda proměnil samostatné sólo z půlky hřiště. O přestávce jsem dvakrát vystřídal a po změně stran jsme dokázali Předměřicím vnutit náš styl hry, což nám přineslo snížení. Nutno ale podotknout, že domácí fotbalisté ve druhé půli nastřelili břevno. V 75. min. po faulu v pokutovém území proměnil Křovák penaltu a o čtyři minuty později jsme i my vstřelili kuriózní gól. Kyškova střela se od břevna odrazila brankáři do zad a od nich do sítě. Dvojnásobná škoda, že nám utekla úvodní půlhodina zápasu.“
Branky: 26. a 28. Frank 2, M. Šimerda – 75. Křovák z pen., 79. Kyška. Poločas: 3:0.
FC České Meziříčí: Frinta – Kubíček, Kozák, Martin Slezák, Tetřev – Zapadlo, Jan Tomášek, Kyška, Petr Tomášek (78. Šichan) – Slánský (46. Křovák), Hrubý (46. Miroslav Slezák).