Dobruška – Týniště 3:3
Roman Čížek, asistent trenéra TJ Dobruška: „Musíme být spokojeni se ziskem bodu, který jsme s favoritem na postup vybojovali šťastně v poslední minutě. Hosté byli fotbalovější, my jsme se jim vyrovnali bojovností a agresivitou. Zápas byl ovlivněn neobjektivním verdiktem hlavního rozhodčího Miškáře, když na začátku druhého poločasu nedal za hrubý faul z boku jasnou žlutou kartu týnišťskému obránci Tomáškovi. Pravděpodobně si uvědomil, že by hráč dostal druhou žlutou kartu a musel by ze hřiště. Bylo to hrubé ovlivnění zápasu a myslím si, že by se tím měly zabývat příslušné fotbalové orgány. Jinak byla dělba bodů zasloužená, my jsme spokojeni a věřím, že remíza bude vzpruhou do dalších zápasů."

Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Dostáváme hodně gólů. Naším velkým problémem byl dlouhý míč za obranu, který nedokážeme pokrýt. Už první akce, naštěstí pro nás ofsajdová, byla varováním. A hned z druhé inkasujeme gól. Pak jsme se snažili kombinovat a na konci poločasu vyrovnali. Soupeř nás po přestávce opět přehrál a šel do vedení. Naštěstí jsme skóre otočili na 3:2 a mohli pojistit vedení dalšími góly.  Ale v poslední minutě nepokryjeme rohový kop a inkasujeme. Je to určitě zklamání, hlavně z toho, jaké jsme dostali góly a i z předvedené hry některých hráčů. Není to tak, že bychom do utkání dali všechno. Fotbalově ano, ale chybělo více srdíčka."

Nový Bydžov – Rychnov 1:4
Michal Stříž, trenér RMSK Cidlina Nový Bydžov:  „Rychnov nám udělil lekci z efektivity. Naše územní převaha nám nebyla nic platná, naráželi jsme na dobře organizovaný obranný blok soupeře, z kterého vyrážel do brejků. Nám dnes nic nevycházelo, hráli jsme nepřesně a bez nápadu a nutno dodat, že hosté vyhráli zaslouženě."

Jan Chasák, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Díky naší dobré obranné hře jsme mohli vyrážet do rychlých protiútoků, z kterých se nám podařilo čtyřikrát skórovat a zaslouženě vyhrát."