Dobruška B – Albrechtice 2:5
Fakta – branky: 27. Petr, 73. Macek –  9., 18., 20. a 79. Hořínek, 70. Vítek. Rozhodčí: Lavrenčíková. ŽK: 2:1. Diváci 30. Poločas: 1:3. Dobruška B: Šenkýř – P. Effenberk, Horák (82. Michl), Petr, Hrnčíř –M. Eimann, Junek, Štětina (75. Čančara), Macek – Jirásek, T. Krahulec (46. M. Jelen). Albrechtice n. O.: Králík – Vítek, Duha (70. David), L. Velíšek, Barták – Jaroš , Pavlas, Kajn, Zeman – O. Velíšek (62. Csontoš), Hořínek.
Milan Jirásek, trenér TJ Dobruška B: „Hrál se bezstarostný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Na šance se ale nehraje a my jsme dnes dostali lekci z produktivity.

Mrzí nás množství zbytečných školáckých chyb, kterými jsme hostům usnadnili cestu za vítězstvím."
Petr Bartoš, vedoucí mužstva SK Albrechtice nad Orlicí: „Počasí fotbalu nepřálo. Chci poděkovat hráčům, kteří i v tomto nepříznivém počasí nastoupili se zdravotními problémy. Bylo to těžké utkání, ve kterém se blýskl náš útok. Rozhodující podíl na vítězství měl čtyřmi  góly náš střelec David Hořínek. Děkujeme rozhodčím za kvalitně odvedené utkání."

Rychnov B – Doudleby 3:3
Fakta – branky: 18. a 48. Počtýnský, 34. F. Stieber – 45. R. Schod, 70. Matěj Mazura, 90. Kráčmer. Rozhodčí: Špáta. ŽK: 3:0. Diváci: 20. Poločas: 2:1. Rychnov n. K. B: Syrový – Pups, Kotek, Lochman, J. Brandejs – Trejtnar (70. Müller), Počtýnský (60. Fujdiak), F. Stieber, T. Handa – Dapecí, Jedlinský (85. Hanyk). Doudleby n. O.: Gärtner – Krmaš – Scholze, Lyer, Kudláček (46. Matěj Mazura) – J. Schod (46. Hudousek), Kotyza, Marek Mazura, Kopsa – R. Schod, Kráčmer.

František Kotek, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B: „Společně s hlavním rozhodčím jsme hostům darovali v poslední minutě bod."
Jan Čermák, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Příjemné deštivé počasí nahrálo ke kvalitnímu utkání se zaslouženou remízou. My jsme utkání zvládli vůlí a fotbalovostí."

Provodov – Deštné 5:1
Fakta – branky: 3. a 8. Vejprava, 16. a 34. Khun, 49. Pšenička – 35. Umlauf. Rozhodčí: Janata. ŽK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 4:1. Deštné v O. h.: Cejnar – Lanta, Vávra, Kánský, Kaplan – Vítek, Umlauf (80. Fidler), Tuček, Hochmann – Kříž, Matula.
Petr Cejnar, vedoucí mužstva TJ Sokol Deštné v O. h.: „K utkání jsme odjeli s oslabeným kádrem. Domácí šli rychle do vedení, když během úvodních osmi minut vstřelili dva góly a bylo prakticky rozhodnuto. Zasloužená výhra domácích."
České Meziříčí – Opočno 1:0
Fakta – branka: 82. Čiháček. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 0:1. Diváci: 92. Poločas: 0:0. České Meziříčí: Frynta – Slánský, Kozák, Provazník, Čiháček – Rezek, Jan Tomášek, Hovorka, Ježek (89. Slezák) – Lukáš Baše (87. Petr Tomášek), Havel Lukáš (85. Vošvrda). Opočno: Effenberk – Lukášek, Navrátil, Petr, Škrabal  – Jelen, K. Polák – Skalický, T. Přibyl, Vondřejc – Pfeifer.
Mikušík Milan, trenér FC České Meziříčí: „První poločas s oslabeným soupeřem jsme sehráli v dobrém tempu a převážně na půlce hostí. Chyběla tomu přesnější kombinace kolem pokutového území a slabý důraz v zakončení.

Vstup do druhé půle zvládli lépe hosté, což jsme jim umožnili špatným pohybem a nepřesnostmi. Po patnácti minutách se hra vyrovnala a o utkání rozhodla jedna z mnoha standardních situací, kdy míč propadl na Čiháčka, který se štěstím rozhodl."
Jan Jánský, trenér TJ Spartak Opočno: „K utkání jsme odjížděli pouze v jedenácti bez několika hráčů základní sestavy. Domácí měli po většinu utkání územní převahu, ale do vyložených brankových příležitostí se dostávali jen sporadicky a pokud se dostali do blízkosti naší branky, podržel nás výborně chytající brankář Effenberk. O výsledku utkání rozhodla 82. minuta, kdy si hlavní rozhodčí vymyslel faul a ze standardní situace domácí vstřelili jedinou branku zápasu. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za obětavý výkon."

Vamberk – Přepychy 4:1
Fakta – branky: Röhrich, Chochola, Samek, O. Dostál – Blažej. Rozhodčí: Vitvar. ŽK: 0:2. Diváci: 10. Poločas: 2:0. Vamberk: Sýkora – Vidlička, Pavelka, Kotýza (75. P. Luňáček), Halamka – Samek, Chochola, J. Luňáček (68. J. Handl), O. Dostál – Rohrich, Pazderník (60. Vašátko). Přepychy: Ježek – Krejčí, Rathouský, Jelen, Kašpar (85. Štěpánek) – Čtvrtečka (75. Podstata), Sedlák (46. Merganc), Blažej, Šmída – Kollár, Kinzel (62. Chudý).
Jan Souček, asistent trenéra TJ Baník Vamberk: „Utkání se hrálo za stálého deště Do hry nás dostal až vlastní gól soupeře a utkání jsme dotáhli do zaslouženého vítězství."
Miroslav Pavel, předseda SK Přepychy: „Odehráli jsme tradiční „přepyšský" zápas. Rozhodla sedmnáctá minuta, kdy jsme si dali vlastní gól a druhý po chybě a bylo po zápase."

Černíkovice – Borohrádek 2:2
Fakta – branky:  22. D. Hanuš, 77. L. Brandejs – 15. Moravec, 41. J. Matějus. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Černíkovice: Zahradník – Víteček (77. J. Hanuš), Brandejs, Trejtnar, Vrba – Bárta, Zimmer, Mňuk, Pajor (65. Stodůlka) – D. Hanuš,Pauker (82. Jedlinský). Borohrádek: Bačina – Merkl, Uhnavý, Moravec, T. Sazima – R. Sazima, J. Matějus, Voříšek, Bílek – Brendl, A. Čermák.
Josef Cejpek, trenér TJ Sokol Černíkovice: „V prvním poločase jsme nebyli schopni si přesně přihrát. Opět jsme vytvořili spoustu chyb, které soupeř dvakrát potrestal a proto se šlo do kabin v poločase za stavu 1:2 pro hosty. Zlepšená hra ve druhém poločase stačila bohužel jen na bod. Samozřejmě, že ve fotbale se chybuje, ale my těch chyb děláme příliš a soupeřům to strašně usnadňujeme."
Antonín Čermák, vedoucí mužstva TJ Lokomotiva Borohrádek: „K utkání jsme z důvodů zranění a omluvenek odjížděli jen s jedenácti hráči. Sestava byla plná změn a někteří z hráčů nastoupili na svých postech poprvé. Předvedená hra nás však překvapila. Domácí byli v poli lepším týmem, ale my jsme si z brejků vytvářeli nebezpečné situace. Po čtvrthodině hry jsme se ujali vedení, když po rohovém kopu přesně hlavičkoval Moravec. Domácím se po deseti minutách po pěkné kombinaci podařilo vyrovnat. Ještě do konce první části jsme strhli  vedení na svou stranu po trefě J. Matějuse. Nutno dodat, že nás dvakrát zachránila tyčka naší branky. Druhý poločas začali domácí tlakem. Pozorně jsme bránili a podnikali brejky. Nastřelili jsme tyčku a další dvě šance zlikvidoval domácí gólman. Černíkovičtí vyrovnali šťastným gólem, kdy se míč odrazil od tyče do našeho brankáře a pak do sítě. Utkání se odehrávalo za neustálého deště, ale k vidění byl dobrý fotbal. Myslím si, že jsme podali nejlepší výkon sezony a zasloužili si tři body. Ale i jeden bod je pro nás dobrý."

Fotogalerii z fotbalového utkání Dobruška B – Albrechtice nad Orlicí najdete na internetové adrese: