Č. Skalice – Přepychy 2:0

Domácí byli od úvodního hvizdu aktivnějším týmem, který si vytvářel brankové příležitosti, ale v koncovce jeho střelci trápili. Na přestávku odešli hráči do kabin za bezbrankového sta­vu.

Českoskaličtí fotbalisté v ofenzivním pojetí pokračovali i ve druhém poločase, což se jim vyplatilo. V 58. min. pálil Pejchal, sražená střela se dostala k Rýdlovi, jenž obešel brankáře Krunčíka a poslal domácí do vedení – 1:0. O necelých deset minut později se na vlastní polovině hřiště nadechl k velkému sólu Belák, před šestnáctkou si míč narazil se spoluhráčem a pojistil českoskalickým spoluhráčům tříbodový zisk.

Jan Vojnar, trenér Jiskry Česká Skalice: „Soupeře jsme za celý zápas nepustili do jediné šance. Naše vítězství je naprosto zasloužené a mohlo být daleko vyšší.

Miroslav Pavel, trenér FC Přepychy: „Téměř celá hodina hry byla vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách. Po inkasované brance jsme hru otevřeli. Za stavu 2:0 propásl snížení Chválek, ale v závěru jsme mohli ještě několikrát inkasovat. Od debaklu nás zachránil gólman Krunčík. Zklamali mě naši zkušení hráči, kteří zahráli hluboko pod svoje možnosti.