Hosté z Přepych se po půlhodině ujali vedení z pokutového kopu a Černíkovičtí srovnali krok ve skóre těsně před přestávkou. Po změně stran hosté potrestali chybu domácí obrany a podruhé v utkání vedli – 1:2. Jenže domácí se nevzdali a podruhé vyrovnali. V závěru přepyšský tým propásl jediněčnou šanci jít potřetí do vedení. Prátův střelecký pokus totiž domácí brankář Milan Vik, který po zranění poprvé nastoupil na jaře, vyrazil. Domácí kolektiv dohrával v deseti po vyloučení Lukáše Podstavka čtvrt hodiny před závěrečným hvizdem. Přepyšský B–tým ještě zahodil dvě tutovky, čehož jeho hráči na konci hořce litovali. V poslední minutě jim totiž pláchl Tomáš Vik a při samostatném postupu na brankáře byl v šestnáctce faulován. Sám postižený se ze značky pokutového kopu nemýlil – 3:2. Hlavní rozhodčí Slezák už ani nedal pokyn ke hře a nesmírně dramatické utkání ukončil. Vítězství v hodině dvanácté zachránilo černíkovické mužstvo od pádu na dno tabulky, kam po výhře celku z Dobrého v Petrovicích sestoupil tým Domašína, který na domácím hřišti podlehl rychnovské rezervě nejtěsnějším rozdílem 1:2.