Hlinsko – Tesla Pardubice 3:3

Pro domácí byla dvojnásob smolná 11. minuta. V ní se zranil T. Řezníček a sudí nechal bez odpískání rozehrát trestný kop, z něhož Jeřábek otevřel skóre. Nováček otočil na 2:1, a pak na 3:2, ale střelec Roman Hudec stačil vždy vyrovnat, z toho na 3:3 až ve druhé minutě nastavení. Nejhezčí akci zápasu předvedl v 78. minutě domácí Dostál při 3. gólu FC. Fakta – branky: 29. Boháč, 48. Tománek (pen.), 78. Dostál – 11. Jeřábek, 53. a 92. Hudec. Rozhodčí: Novotný (Hradec Králové). ŽK: 4:1. Diváků: 300. Poločas: 1:1. FC Hlinsko: Lankaš – Janoušek, Kysela, T. Řezníček (11. Drahoš), Tománek – Šulc (26. Netolický), P. Řezníček, Bouška, Dostál – Vodička, Boháč. Tesla Pardubice: Schejbal – Třešňák (80. Čejka), Prorok, Belák (60. Cincibuch), Koblížek, Jeřábek, Broš, Klement, Voženílek – Večerník, Hudec.

Chrudim – Trutnov 0:1

Chrudimští potřebovali potvrdit minulou výhru ze hřiště posledních Sedmihorek i doma, ale opak byl pravdou. Faktem je, že měli i pořádnou smůlu. Jan Vácha trefil dvakrát tyč, Haufovi nebyl uznán gól pro údajný ofsajd, který videozáznam nepotvrdil, takže nakonec nováček z Podrkonoší vybojoval všechny tři body gólem Makovského, který v 73. minutě skluzem usměrnil do sítě trestný kop Kamitze. Fakta – branka: 73. Makovský. Rozhodčí: Ochotnický (Praha). ŽK: 2:1. Diváků: 155. Poločas: 0:0. AFK Chrudim: Meller – Linhart, Jirousek, Rahimič, Adámek – Hauf (75. Pudil), Holub, Zvára, Škvrňák – Tomáš Vácha, Jan Vácha (75. Dostálek). FK Trutnov: Šťastný – Cerman, Kábrt, Makovský, Syrovátka – Machalík (65. Kozák), Marx, Pejchal, Kamitz – Trunkát (85. min. Horák), Hejna.

Dvůr Králové – Ústí n. O. 1:1

Oremíze rozhodly penalty. Fakta – branky: 45. Brendl z pen. – 46. Jaroslav David. Rozhodčí: Bobro. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (53. Borek). Diváků: 450. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Kruliš, Haase, S. Ježek – Míl, Jeník, Holub, Groh (80. Řežábek) – Brendl, Samek. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Dostál, Jaroslav David, Kaláb (90. Marek), Chudý – Borek, Tomášek Roušar, Vaňous – Jan David, Beneš (85. Staněk).

Týniště n. O. – Sedmihorky 3:0

Domácí položili soupeře na lopatky dvěma góly během tří minut. Fakta – branky: 20. Černý, 23. Lemfeld, 61. Šupák. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (88. Vítek). Diváků: 340. Poločas: 2:0. SK Týniště nad Orlicí: Ottmar – Plašil – Tomášek (65. Hrubý), Kubec, Vašata (80. Chmelík) – Lemfeld, Černý, L. Slezák, Kubištel – Šupák, Matějus (73. Winkler).

Předměřice – Český Brod 2:1

Domácí Slavoj byl povětšinu utkání lepším týmem a hlavně v prvním poločase si vypracoval řadu příležitostí. Jeho vítězství bylo naprosto zasloužené. Fakta – branky: 11. Havrda, 65. Ráliš – 84. Horejc. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. TJ Slavoj Předměřice: Karel – Zelený, Ráliš, Dujsík, Jankaj – Hradecký (46. Dvořáček), Olšák, Židík, Haken (89.Valeš) – Havrda, Hejzlar (75. Straka).

Hlavice – Choceň 0:0

Ve vyrovnaném utkání měli hlavně v posledních dvaceti minutách domácí možnost skórovat, ale Gerčáka v choceňské brance nepřekonali. Fakta – rozhodčí: Chládek ŽK: 4:3. Diváků: 100. Poločas: 0:0. FK Agria Choceň: Gerčák – Jandera, Vicany, Flídr, Lesák – Krejza (88. Benák), Šrut, Šulc, Kubec (85. Synek) – Šabata, Novotný (90. Jílek).

Letohrad – Liberec B 0:0

Souboj prvního s druhým nabídl fantastický výkon domácích, kteří v první půli profesionální fotbalisty přehráli a Vaniš nastřelil dokonce tyč. Fakta – rozhodčí: Hlaváč. ŽK: 2:3. Diváků: 700. FK OEZ Letohrad: Kykal – Kuchta, Strasmeier, Rompotl, Vaniš – Kempf, Valta, D. Stejskal, Hundák (71. Peřina) – M. Stejskal (76. Čada), Gerža (71. Kočí).

Další výsledek – 24. kolo: Dobrovice – Velim 3:4