AKTUÁLNÍ fotbalové výsledky

Rychnovsko/aktualizováno - Přehled výsledků fotbalových zápasů mužstev rychnovského regionu, které se hrály o víkendu (9. - 10. 8.).

Okresní přebor II. třídy
Na domácí půdě se nepodařilo získat ani bod pouze Ždáru nad Orlicí a Rychnovu B.

1.FC Rokyt. – Borohrádek 2:0
Branky: Ďoubek Michal. Hůlka Lukáš. Rozhodčí: Jedlinský, Charvát, Kučera. ŽK 1:1. Diváků 60. Poločas: 1:0.

Voděrady – Petrovice 1:1
Branky: Hanuš Jiří – Říha Petr. Rozhodčí: Leimer. ŽK 2:2. Diváků 70. Poločas: 0:1.

Dobré – Domašín 2:2
Branky: Dyntar Jan 2 – Raděj Karel, Raděj Ivo. Rozhodčí: OFS HK. ŽK 1:0. Diváků 100. Poločas: 2:2.

Opočno – Zdelov 1:0
Branka: Reichl Lukáš. Rozhodčí: Fišer, Hlušička, Morávek. ŽK 1:3. Diváků 80. Poločas: 0:0.

Kost. Lhota – Černíkovice B 0:0
Rozhodčí: Feichtinger, Leimer, Jedlinský. ŽK 2:1. Diváků 90. Poločas: 0:0. Vyrovnaný zápas s minimem šancí.

Žďár n. O. – Lípa n. O. 1:4
Branky: Sršeň Ladislav – Karkula Petr 3, Horák Martin. Rozhodčí: Moravec. ŽK 2:3. Diváků 150. Poločas: 0:1.

Rychnov B – Solnice 0:2
Branky: Jůdl Miroslav 2. Rozhodčí: Mucha, Slezák V., Suchánek. ŽK 1:2. Diváků 70. Poločas: 0:0. První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Rozhodnutí přišlo v 63. minutě, kdy zkušený Jůdl poprvé skóroval.

Okresní přebor III. třídy

Nách.-Dešt. C – Dobruška B 3:0
Branky: Prouza Jan 3. Rozhodčí: Provazník. ŽK 2:1. Diváků 50. Poločas: 2:0.

Přepychy B – Labuť Rychnov 1:1
Branky: Gois Tomáš – Majer Stanislav. Rozhodčí: Matuška, Mucha, Procházka. ŽK 4:2. Diváků 60. Poločas: 1:1. Domácí podržel brankář Jelen Jaroslav.
Vyrovnaný zápas, hosté měli ve druhém poločase více ze hry.

Javornice – Doudleby B 3:2
Branky: Filip Miroslav 2, Tobiška Jiří – Dvořák Petr 2. Rozhodčí: Knapek, Nedvídek, Moravec. ŽK 0:3, ČK 1:1 (Filip Miroslav – Chaloupka Petr). Diváků 80. Poločas: 2:1.

Opočno B – Kostelec B 4:1
Branky: Gábor Patrik 3, Franc Vojtěch - Šrámek Lukáš. Rozhodčí: Charvát, Hlušička, Fišer. ŽK 1:2. ČK 0:1 (Nováček Pavel). Diváků 80. Poločas: 2:1.

Slatina – Lukavice 4:1
Branky: Uher Lukáš 3, Kratochvíl Pavel – Zajíček Roman. Rozhodčí: David. ŽK 3:2, ČK 0:1 (Korman Michal). Diváků 110. Poločas: 1:0.

Křivice – Roveň 2:0
Branky: Doskočil Milan, Kočí Michal. Rozhodčí: OFS HK. ŽK 3:3. Diváků 80. Poločas: 1:0.

Okresní přebor IV. třídy

Olešnice – Dobruška C 1:2
Branky: Novotný Jaromír mladší – Houser Pavel, Tošovský Pavel. Rozhodčí: Nosek, Kerhat, Moravec. ŽK 4:3. Diváků 60. Poločas: 0:0. Ve vyrovnaném utkání zvítězili šťastnější hosté.

Lípa B – Černíkovice C 3:1
Branky: Kopecký Stanislav 2, Šreibr Josef – Flégl Václav. Rozhodčí: Provazník, David, Morávek. Diváků 35. Poločas: 2:1.

Dobré B – Vamberk B 3:0
Branky: Jarkovský Miroslav, Ševc Bohumil, Votroubek Miloš. Rozhodčí: Knapek. ŽK 2:2, ČK 1:0 (Veverka Martin). Diváků 40. Poločas: 3:0.

Čermná – Javornice B 3:2
Branky: Hrubý Vítězslav z penalty, Kuchař Jakub, vlastní – Chlachula Pavel. Mačo Jiří. Rozhodčí: Kerhat. ŽK 1:1. Diváků 50. Poločas: 1:1.

Kost. Lhota B – Křovice 1:0
Branka: Hojný Lukáš. Rozhodčí: Nosek. ŽK 1:1. Diváků 110. Poločas: 0:0.

Častolovice B – Solnice B 1:3
Branky: ? – Zima Radek 2, Kubíček Roman. Rozhodčí: Charvát, Hlušička, Fišer. Diváků 80. Poločas: 0:3. Hráno bez karet, domácí ve druhém poločase nastřelili čtyři tyče.