Vedoucí mládežnická mužstva v utkáních dvanáctého kola nezaváhala.

OP DOROSTU

12. kolo

Na nejtěsnější výhru 1:0 se v Ohnišově nadřela třetí Čermná. Borohrádku překvapivě dlouho vzdorovala poslední Rokytnice. Vítězství hostů zařídil dvěma góly Čermák.

Čermná – Černíkovice 3:0
Branky: Máša Karel 2, Chalupník Lukáš. ŽK 1:3. Diváků 30. Poločas: 2:0.

Ohnišov - Javornice 0:1
Branky: Štěpánek Michal. Rozhodčí: Šolc. ŽK 2:3. Diváků 15. Poločas: 0:1.

1. FC Rokytnice – Borohrádek 0:2
Branky: Čermák Josef 2. Rozhodčí: Hencl. ŽK 1:2.Diváků 20. Poločas: 0:0.

Albrechtice – Častolovice 5:1
Branky: Cabalka Tomáš, Lodr Jan, Pinkas Radim, Velíšek Ondřej, Forejtek Vojtěch - Kalousek Mir. Rozhodčí: Triandafilu. ŽK 1:0. Poločas: 4:0.

12. kolo

Devítigólovou kananádu rozpoutala domácí rezerva Doudleb v utkání proti poslednímu Borohrádku.
Vysoký rozdílem zvítězila také druhá Rokytnice, která nedala šanci předposlednímu celku z Voděrad.

Doudleby B - Borohrádek 9:0
Branky: Gärtner Vojtěch 2, Mazura Marek 2, Hudousek Josef, Kudláček Patrik, Lédr Michael, Šimon Adam, Vidlička Marcel. Rozhodčí: Urbánek. ŽK 0:1. Diváků 20. Poločas: 4:0.

Albrechtice – Javornice 3:1
Branky: Moravec Rudolf 2, Skalický Jakub - Kovaříček Josef. Rozhodčí: Hlušička. Diváků 40. Poločas: 1:0.

1. FC Rokytnice – Voděrady 5:1
Branky: Stoklasa Tomáš 2, Bureš Daniel z pen., Martínek Petr, Votroubek Emil - Novák Daniel. Rozhodčí: Unger. ŽK 0:1. Diváků 20. Poločas: 2:1.

1. Albrechtice 10 1 1 63:15 31
2. 1.FC Rokytnice 8 1 3 62:16 25
3. Doudleby B 8 0 4 63:18 24
4. Javornice 7 0 5 50:25 21
5. Voděrady 1 0 11 15:62 3
6. Borohrádek 1 0 11 4:121 3