Jaroměř - Černíkovice 6:4

Domácí začali utkání velice z ostra. Už ve 4 min. rozebrali hostující obranu a Valeš otevřel skóre - 1:0. V 6 min. po hrubce hostí Křovák zvýšil na 2:0 a ve 12. min. to bylo už 3:0. Opět se trefil Valeš. Když ve 26. min. podruhé skóroval Křovák a zvýšil tak na 4:0 pro vítěze I. B třídy, vypadalo to, že hosté budou muset na hřiště hodit ručník. Jaroměřští útočníci totiž procházeli hostující obranou jako nůž máslem.

Naštěstí se černíkovičtí hráči po čtvrté inkasované brance probudili. Zvýšili pohyb, důrazněji bránili a zlepšili přihrávku. Jenže pět minut před přestávkou po rohovém kopu Valeš dovršil hattrick – 5:0. Černíkovický tým nerezignoval. Hned z protiútoku vybojoval rohový kop a Hovorka snížil - 5:1 a v předposlední minutě úvodní půle Černý po pěkné kombinaci přidal druhý gól hostů - 5:2.

Nadějný závěr prvního poločasu hosté hned v úvodu toho druhého devalvovali. Křovák totiž dovršil jaroměřský půltucet - 6:2 a opět to vypadalo na pořádný debakl. Hosté ale znovu zabrali, hru vyrovnali. Hrála se otevřená partie od branky k brance. Deset minut před závěrečným hvizdem rozhodčího Hovorka snižil na 6:3 a v polovině závěrečné desetiminutovky stanovil konečné skóre divokého zápasu Černý po rohovém kopu - 6:4.

Branky: 4., 12. a 40. Valeš, 6., 26. a 46. Křovák – 41. a 80. Hovorka, 44. a 85. Černý. Poločas: 5:2.

Sestava TJ Sokol Černíkovice: D. Holoubek - Dušek, Bárta, J. Holoubek (30. Šrejbr), Klapal - Pohl,Vik, Černý, Trejtnar - Hovorka, Jůdl.