IV. TŘÍDA

20. kolo

Lukavice – Javornice B 2:1
Branky: Baudyš Milan 2 - Chláchula Pavel. Rozhodčí: Křiňka, Koza, Sobota. ŽK 2:3. ČK: 0:1. Diváků 50. Poločas: 2:3. Domácí mužstvo za stavu 0:1 neproměnilo pokutový kop, přesto ve druhém poločase dokázalo nepříznivý stav zápasu dvěma brankami otočit.

Skuhrov – Dobruška C 2:4
Branky: Jakubec Lukáš, Schod Jiří - Houser Pavel 2, Čejpa Radek, Vozdek Pavel. Rozhodčí: Jedlinský. ŽK: 1:2. Diváků 20. Poločas: 0:1.

Union Rokytnice – Lípa B 1:5
Branky: Stoklas Jakub - Doležal Luděk 3, Čech Přemysl, Schejbal Petr. Rozhodčí: Kerhat, Charvát. ŽK 2:1. Diváků 4:0. Poločas: 0:1. Převaha hostů se gólově projevila až po přestávce.

Olešnice – Opočno B 0:1
Branka: Novotný Ondřej. Rozhodčí: Moravec, Feichtinger, Hencl. ŽK: 1:3. Diváků 30. Poločas: 0:1.

Kostelecká Lhota B – Křovice 1:3
Branky: Brandejs Miloš - Šanovec Jaroslav 2, Práza David.
Rozhodčí: Nosek. ŽK 2:1. Diváků 40. Poločas: 1:2. Hosté vstřelili jednu branku z pokutového kopu.

Dobré B – Voděrady B 1:1
Branky: Dostál Bohumil - Krčmarik Zděněk. Rozhodčí: Knapek. ŽK 3:2. Poločas: 1:0.