OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDA

22. kolo

O konečném pořadí na prvních dvou místech III. třídy rozhodovalo celkové skóre, protože vzájemná utkání FC Rokytnice a Kostelecké Lhoty skončila 1:0 a 0:1.

Kost. Lhota - Častolovice B 4:1

Branky: Oberreiter Petr 2, Faltys Daniel, Hodač Jindřich - Hovorka Jiří. Rozhodčí: Slezák T. ŽK 1:1.Diváků 70. Poločas: 1:0.

Dobruška B – Křivice 2:1

Branky: Lemfeld Martin, Macek Jan - Karkula Petr. Rozhodčí: Dostálek, Kerhat, Moravec. Diváků 20. Poločas: 0:0. Křivice se v utkání o konečné třetí místo ujali vedení, ale domácí dvěma brankami v závěrečných dvou minutách nepříznivý stav zvrátili.

Labuť Rychnov – Čermná 9:1

Branky: Matuška David 5, Brož Josef, Lochman Pavel, Mondík Luboš, Řehák Miloš – Novák Jiří. Rozhodčí: Provazník, Fišer, Jedlinský. Hráno bez karet. Diváků 40. Poločas: 4:0. Hosté přijeli v sedmi!

Deštné C – Roveň 4:1

Branky: Prouza Jan 2, Pohl Josef, Pouza Petr - Müller Petr. Rozhodčí: Mucha. Diváků 120. Poločas: 1:1.

Slatina - Javornice 6:2

Branky: Čižinský Jan 3, Bednář Martin, Michalička Martin, Uher Lukáš - Hovorka Petr, Tobiška Jiří. Rozhodčí: Kerhat. ŽK 3:0. Poločas: 3:2.

Branky: Ďoubek Michal 2, Dušek Adam z penalty – Langr Radomír. Rozhodčí: Dostálek, Zářecký. Hráno bez karet. Diváků 80. Poločas: 1:1. Domácí si návrat do II. třídy už nenechali ujít.