VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTBAL: Zprávy ČMFS

Rychnovsko - Změna termínu doškolení, obnovy a nového trenérského kurzu.

9.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Ježdík

Zpráva TMK OVV ČMFS v Rychnově nad Kněžnou.

TMK OFS upozorňuje
FO a již přihlášené zájemce, že termín doškolení, obnovy i nového trenérského kurzu „C“ licence se mění z důvodu kolize s termínem TMK KFS v Hradci Králové, která v námi ohlášeném termínu (15. - 16. ledna 2011) pořádá Seminář mládeže a doškolení trenérů „B“ licence. Dále TMK OFS prodlužuje termín pro další závazné přihlášky do 30. 11. 2010!

Nový termín pro doškolení a obnovu „C“ licence je v sobotu 8. 1. 2011. Prezence účastníků je od 7.45 do 8.00 hodin v ZŠ ulice Javornická 1596 v Rychnově nad Kněžnou, ukončení cca ve 14.00 hodin. Jmenný seznam již přihlášených na doškolení: Hejduk, Preclík, Brůžek, Vojka ( všichni Rychnov nad Kněžnou), Richtr, Kutmon, Souček, Horák (Vamberk), Mucha, Plesl (oba Javornice), Lhotský, Chaloupka ( Křivice), Dudek, Mazura Milan a Marek ( Doudleby), Poledno ( Kostelec n. O.) a Pacholík ( Petrovice). Poplatek za doškolení je 250 Kč.

Obnova trenérské „C“ licence: Netolický, Sikora (oba Rychnov nad Kněžnou), Halamka (Vamberk). Poplatek je 400 Kč. Účastníci doškolení i obnovy budou s sebou mít tužku, sešit na poznámky, současnou průkazovou fotografii, která bude vzadu opatřená jménem a u prezentace odevzdají starý trenérský průkaz – je podmínkou vstupu! Žádáme účastníky o dochvilnost!

Nový trenérský kurz bude ve dnech 8. - 9. 1. 2011 a závěrečné zkoušky v neděli 16. 1.2011. Prezence je v sobotu 8. 1. 2011 od 7.45 do 8.00 hodin, (také v ZŠ) zahájení po oba dny v 8:00 hodin, předpokládané ukončení je v sobotu do 18 hodin a v neděli 9.1. do 17 hodin. Po oba dny je v blízké restauraci zajištěn oběd. Závěrečná zkouška bude pak v neděli 16. 1. 2011 od 9.00 do 12 hodin.

Účastníci budou mít s sebou tužku, sešit na poznámky, současnou průkazovou fotografii vzadu opatřenou jménem a sportovní oblečení do haly včetně obuvi s nešpinící podrážkou na praktická cvičení! Kdo nebude mít sportovní oblečení a obuv nebo se nezúčastní praktických tréninkových ukázek, bude bez náhrady za školení vykázán! Doporučená literatura k prostudování: pravidla kopané, soutěžní řád, a dostupné metodicko-trenérské tituly – brožuru Trenér „C“ licence obdrží každý účastník při prezentaci. Poplatek je stanoven na 700,-Kč.

Seznam již závazně přihlášených na nový kurz: Sarwa, Procházka, Kačírík, Brož (Rychnov nad Kněžnou), Ludvík, Andrys, Plocek, Kijonka, Buben, Hovorka a Bořek (všichni Kostelec n. O.), Mačo a Kotyza (oba Slatina), Konečná a Tobiška (Vamberk), Krunčík ( Javornice) a Pavlovský ( Doudleby).

Veškeré poplatky je nutno doručit na OFS do 20. 12. 2010! Úhrada poplatku podmiňuje platnost přihlášky!

Žádáme další zájemce o nahlášení jmen i kontaktů na e–mailovou adresu OFS, ale i na vodakzd@seznam.cz.

9.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Vrchlabí - Rychnov nad Kněžnou

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu. 

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.

Ochutnávka života v renesanci se nabízí v Opočně

Opočno – Chcete se přenést o několik století zpět a vychutnat si atmosféru období renesance? Tato možnost se nabízí v Opočně, kde se uskuteční týdenní cyklus ve znamení historické epochy trvající od 14. do 17. století. Unikátní multižánrový volně pojatý cyklus, věnovaný renesanční kultuře, je vhodně zasazen do krásného prostředí města Opočno a jeho renesančního zámku. 

AKTUALIZOVÁNO

Konečně! Nový úsek Dálnice D11 už slouží řidičům

Hradec Králové – „Začněte pouštět,“ zazněl dnes o půl třetí odpoledne pokyn od vedoucího Správy a údržby dálnice. V tu dobu se „odkoply kužely“ a motoristům začal sloužit dlouhá léta vyhlížený úsek dálnice D11. Úsek, který má odlehčit Novému Městu či Libišanům a po takřka osmdesáti letech od prvních plánů přivést dopravu z Prahy až k úpatí Hradce Králové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení