OKRESNÍ III. TŘÍDA

Roveň - Domašín 1:0

Branka: Mach Karel. Rozhodčí: Matuška, Nosek. ŽK 1:1. Diváků 80. Poločas: 0:0.

Lukavice - Kostelec nad Orlicí B 1:1

Branky: Voltr Jan – Olšavský Marcel. Rozhodčí: Dostálek. Diváků 40. Poločas: 0:0. Domácí prohrávali 0:1 a pak ze šancí na dva zápasy dokázali proměnit pouze jedinou.

Křivice - Javornice 2:1

Branky: Zima Václav, Lebeda Zdeněk – Krunčík Jaroslav. Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 3:1. Diváků 120. Poločas: 1:0.

Slatina - Vamberk B 1:1

Branky: Čižinský Jan - Sedláček Pavel z penalty. Rozhodčí: Nosek, Matuška. ŽK 3:0. Diváků 50. Poločas: 0:0.

Dobruška C - Labuť Rychnov 0:2

Branky: Ehl 2. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml., Moravec. ŽK 0:1. Diváků 40. Poločas: 0:1.

Přepychy B - Doudleby B 7:0

Branky: Tošovský Jiří 2, Rejchrt Milan, Kašpar Jan, Prát Jaroslav, Tomášek Jiří, Kupka Michal. Rozhodčí: Kincl, Homolová, Zvolánek. Diváků 40. Poločas: 4:0. Zasloužené vysoké vítězství domácího mužstva. Gólově se prosadilo šest přepyšských fotbalistů.

1. Vamberk B 3 1 0 10:4 10
2. Přepychy B 2 1 1 12:4 7
3. Labuť Rychnov 2 1 1 12:6 7
4. Roveň 2 1 1 3:4 7
5. Javornice 2 0 2 14:8 6
6. Dobruška C 2 0 2 5:5 6
7. Křivice 2 0 2 7:7 6
8. Doudleby B 2 0 2 6:9 6