FOTBAL: Na hřišti v Lípě řádili Czontosové

Rychnovsko - V nejnižší fotbalové soutěži Rychnovska zůstávají po čtvrtém dějství bez bodové ztráty pouze vedoucí Opočno B a Častolovice B.

31.8.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

OKRESNÍ IV. TŘÍDA

Opočno B - Černíkovice C 2:0

Branky: Hrabala Jiří, Michl Jan. Rozhodčí: Kohoutek, Knapek, Kout. ŽK 2:0. Diváků 80. Poločas: 0:0. Utkání se kvůli opočenským oslavám předehrávalo již ve čtvrtek.

Solnice B - Čermná 4:1

Branky: Paida Michal 2, Hartman Radek 2 – Lodr Jan. Rozhodčí: Kerhat, Nedvídek, Morong. ČK 0:1 (Lodr Jan). Diváků 50. Poločas: 1:1.

Častolovice B - Javornice B 5:1

Branky: Beneš Petr, Kalousek Miroslav, Mráz Petr, Flégl Lukáš, Huňara Miroslav – Jirsa Petr, Ešpandr Lukáš. Rozhodčí: Morávek, Fišer, Knapek. ŽK 3:5. Diváků 80. Poločas: 3:1.

Lípa nad Orlicí B - Albrechtice B 5:1

Branky: Czontos Radek 3, Csontos Martin, Pamánek Tomáš – Buneš Rudolf. Rozhodčí: Knapek, Morávek, Fišer. ŽK 1:4. Diváků 70. Poločas: 1:1. Domácí Radek Csontos se blýskl hattrickem.

Olešnice - Kostelecká Lhota B 2:3

Branky: Krčmarik Zdeněk, Ksandr Jan ml. – Čepe Josef, Oberreiter Petr, Hudousek Michal. Rozhodčí: Dostálek, Serbousek, Feichtinger. ŽK 1:3. Diváků 60. Poločas: 1:1. Pro domácí smolný zápas.

Křovice - Dobré B 1:1

Branky: Rada Josef – Vidlák Tomáš. Rozhodčí: Špaček ml., Špaček st., Moravec. Diváků 40. ŽK 1:0. Poločas: 1:1.

Příští program

Sobota 5. září: Dobré B – Opočno B, Kostelecká Lhota B – Křovice, Albrechtice B – Olešnice, Čermná – Častolovice B, Černíkovice C – Solnice B vše 17.00.
Neděle 6. září: Javornice B – Lípa B 10.00.

(mch, six)

31.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".