OP starších žáků
Přepychy – Slatina 6:0 (Šedivý Jaroslav 2, Štěpán Zdeněk 2, Mikoška Viktor, Nardelli Roman)
Solnice – Javornice 14:0 (Velcl Jan 3, Prokop Matouš 3, Nosek Pavel 3, Feichtinger Pavel 2, Bednář Lukáš, Holoubek Jakub, Baudyš Dominik)
Slatina – Javornice 6:0 (Kubík Petr 2, Sokol Vojtěch 2, Vodák Jan, Houser Lukáš)
Tabulka
1. Solnice 2 1 0 24:0 8
2. Přepychy 2 1 0 14:0 7
3. Slatina 1 0 2 8:10 3
4. Velké Poříčí 1 0 1 4:12 3
5. Javornice 0 0 3 0:28 0
OP mladších žáků
Albrechtice – Č. Meziříčí 9:0 (Ludvík Martin 3, Brandejs Tomáš 3, Blecha Martin 3)
Přepychy – Rychnov B 2:9 (Bílek Vojtěch 2 – Herman Vojtěch 2, Lihařík Vojtěch 2, Král Daniel, Zimmer Adam, Dostál Daniel, Veselý Dominik, Brůžek Václav)
Union Rokytnice – Ohnišov 3:1 (Rebhanová Nikola 2, Entová Klára – Musil Ondřej)
Borohrádek – Solnice 2:4 (Chudoba Pavel, Pelc Filip – Feichtinger Pavel, Zounar David, Hroch David, Štěpán Filip)
Opočno – Doudleby 13:0 (Brožek Matouš 6, Lhotský Dominik 2, Bohuňovský Benjamin 2, Pago Martin, Holub Michal, Prostředník Lukáš)
Union Rokytnice – 1. FC Rokytnice 0:5 (Levý David 2, Forche Stanislav, Vošlajer Tomáš, Klein Michal)
Tabulka
1. 1. FC Rokytnice 3 0 0 17:5 9
2. Albrechtice 3 0 0 16:4 9
3. Union Rokytnice 2 1 1 8:9 7
4. Borohrádek 2 0 1 24:6 6
5. Rychnov B 2 0 1 17:10 6
6. Přepychy 2 0 1 11:12 6
7. Solnice 1 1 1 9:8 5
8. Opočno 1 0 2 19:15 3
9. Ohnišov 0 0 3 5:13 0
10. Č. Meziříčí 0 0 3 4:19 0
11. Doudleby 0 0 3 0:29 0
OP elévů - II. kolo:
Ohnišov – Rychnov 3:0 (Čančara Matyáš, Ludvík Vít 2)
Rychnov – Opočno 2:4 (Buriánek Adam 2 – Prostředník Lukáš 4)
Ohnišov – Opočno 2:0 (Antal Filip, Čančara Matyáš)
Přepychy – Borohrádek 2:5 (Slavíček, Tatai -Sazima Lukáš, Nyč Matěj 2, Buriánek Tomáš 2)
Přepychy – Borohrádek 0:10 (Moravec David, Fuchsa Tomáš 3 , Nyč Matěj, Tavali Patrik 2 , Bárta Ondřej, Buriánek Tomáš, Sazima Lukáš)
Černíkovice – Solnice 0:9 (Kos Michal 2, Novák Ondřej 2, Kocour Petr 2, Štěpán Filip 2, Zbořil Karel)
Solnice – Albrechtice 1:2 (Kos Michal – Hlaváč Martin 2)
Černíkovice – Albrechtice 0:6 (Jaroměřský Michal 2, Vojtěch Jiří, Šrajbr Libor, Králík Filip, Frič Jan)
Tabulka
1. Albrechtice 4 0 0 16:4 12
2. Ohnišov 3 0 1 10:6 9
3. Solnice 2 1 1 15:4 7
4. Borohrádek 2 0 2 22:9 6
5. Opočno 1 1 2 6:9 4
6. Přepychy 1 1 2 8:16 4
7. Černíkovice 1 0 3 2:21 3
8. Rychnov 0 1 3 4:10 1
OP přípravek - III. kolo:
Kostelec – Solnice 0:6 (Tomek Adrian 3, Šindler Patrik, Hlavsa Jan, Krassek Petr)
Kostelec – Solnice 0:8 (Krassek Petr 3, Červinka Tadeáš 2, Pajda Ondřej, Ehl Jaroslav, Tomek Adrian)
Borohrádek – Č. Meziříčí 1:2 (Sazima Marek – Němeček, Bastl Petr)
Rychnov B – Č. Meziříčí 0:9 (Šichan Petr 4, Krivčík Petr 4, Mikušík David)
Borohrádek – Rychnov B 3:1 (Sazima Marek 2, Tlustý Alexandr – vlastní)
Opočno – Doudleby 15:1 (Michalík 4, Paseka 3, Dvořák 3, Sobotka 3, Kafka 2 – Holanec)
Doudleby – Týniště 0:3 (Marha 2, Kubánek)
Opočno – Týniště 2:1 (Paseka, Dvořák – Marha)
Častolovice – Ohnišov 1:3 (Podolský Petr – Pochobradský Miloš 2, Pochobradský Jiří)
Vamberk – Ohnišov 1:4 (Tobiška Ondřej – Čančara Matyáš 2, Mádr Nick 2)
Častolovice – Vamberk 0:2 (Tobiška Ondřej, Ferebauer Adam). (dr, fb)
Tabulka
1. Ohnišov 7 0 0 29:6 21
2. Solnice 6 1 0 24:4 19
3. Č. Meziříčí 5 0 2 22:4 15
4. Vamberk 4 0 3 19:11 12
5. Opočno 3 1 2 24:5 10
6. Týniště 3 0 4 17:10 9
7. Častolovice 2 2 2 8:6 8
8. Kostelec 1 2 4 8:28 5
9. Borohrádek 1 2 4 8:18 5
10. Doudleby 1 0 4 4:24 3
11. Rychnov B 0 0 6 1:31 0