VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal mládeže: Elévové Albrechtic bez ztráty

Rychnovsko - V utkání okresního přeboru mladších žáků mezhi Opočnem a Přepychy viděli diváci osm branek. Tabulce okresního přeboru elévů dominuje tým z Albrechtic nad Orlicí.

8.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

 OP mladších žáků

Opočno – Přepychy 4:4 – P. K. 2:4 (Brožek Matouš 2, Lhotský Dominik, Prostředník Lukáš – Kos Tomáš 3, Bílek Vojtěch).
Ohnišov –  Č. Meziříčí 2:5 (Netík Michal, Syrovátko Matěj – Roubal Zdeněk 3, Ševc Jan, Křeček Adam). 
Union Rokytnice – Rychnov B 0:5 (Lihařík Vojtěch 3, Zimmer Adam 2).
Borohrádek – Č. Meziříčí 6:1 (Červený Miroslav 3, Chudoba Pavel, Václavek Tomáš, Sedlák Jakub – Roubal Zdeněk).
Opočno – Ohnišov 3:3 – P. K. 5:4 (Brožek Matouš 2, Bohuňovský Benjamin – Netík Michal 2, Marek Ondřej). 
Doudleby – Solnice 0:7 (Feichtinger Pavel 3, Zounar David 2, Bednář Lukáš, Brich Jan).
1. FC Rokytnice – Přepychy 3:0 (Šenkýř Adam, Dapecí David, Hagara Patrik).
Borohrádek – Albrechtice 6:1 (Červený Miroslav 3, Chudoba Pavel, Václavek Tomáš, Sedlák Jakub – Roubal Zdeněk).

Tabulka

1. Borohrádek            5  0  1    44:8    15
2. Rychnov B             5  0  1  28:13    15
3. 1. FC Rokytnice      4  1  0   23:8    14
4. Solnice                   3  1  2  20:10    11
5. Albrechtice             3  0  2  20:15     9
6. Přepychy               2  1    2  15:19     8
7. Union Rokytnice     2  1    3    9:20     7
8. Opočno                 1  2  3  27:26     6
9. Č. Meziříčí               2  0  4  16:28     6
10. Ohnišov               0  1  5  10:29     1
11. Doudleby             0  1  4   3:39      1

OP elévů - IV. kolo

Černíkovice – Ohnišov 0:3 (Čančara Matyáš 3).
Černíkovice – Ohnišov 0:3 (Ludvík Vít 2, Antal Filip 1).  
Borohrádek – Rychnov B 5:0 (Buriánek Tomáš 2, Nyč Matěj, Sazima Lukáš, Bárta Ondřej).
Solnice – Rychnov B 5:1 ( Zbořil Karel 2, Holmanová Denisa, Novák Ondřej, Červinka Adam – Buriánek Adam).
Borohrádek – Solnice 1:2 (Moravec David – Kocour Petr, Červinka Adam).
Opočno – Albrechtice 1:4 (Doucek Denis-Jaroměřský Michal 2, Marha Josef 2).
Přepychy – Albrechtice 1:4 (Tatai Patrik – Jaroměřský Michal 3, Marha J.). 
Opočno – Přepychy 4:0 (Prostředník Lukáš 2, Ulrich Jonáš, Kubeš Jakub).
Albrechtice – Rychnov B 1:0 (Jaroměřský Michal).
Albrechtice – Rychnov B 3:0 (Švagr Robin 2,  Králík Filip).
Černíkovice – Přepychy 2:1 (Branda Adam, Jánský Vojtěch – Tatai Patrik).
Přepychy – Rychnov B 1:5 (Tatai Patrik – Burianek Adam 2, Effenberk David,  Preclík Matěj, Zajíček Jakub).
Černíkovice –  Rychnov B 0:3 (Burianek Adam, Effenberk David, Pavlů Adam).

Tabulka

1.  Albrechtice         8  0  0    28:6    24
2. Solnice                6  1    1     29:9   19
3. Ohnišov              5  0  3   20:12   15
4.  Opočno             4  1  3   19:16   13
5. Borohrádek        4   0  4   36:14   12
6. Rychnov            2  1     7   12:25    7
7. Přepychy           2   1  7   13:35    7
8. Černíkovice        2   0     8       7:43    6

OP přípravek - V. kolo

Vamberk – České Meziříčí 1:0 (Ternavský).
Vamberk –  České Meziříčí 1:2 (Tobiška – Mikušík, Němeček).
Kostelec – Rychnov 4:1 (Hlaváček 2, Hovorka, Urban).
Kostelec – Týniště 0:5 (Marha 2, Šotola, Kubánek, Zemánek).
Rychnov – Týniště 0:14 (Šotola 3, Bohuslav 4, Marha 3, Kubánek 2, Zemánek, Macháček).
Častolovice – Solnice 0:1 (Pajda).
Solnice – Doudleby 5:0 (Pajda 2, Tomek 2, Toman).
Častolovice – Doudleby 2:0 (Podolský, Rojek).
Ohnišov – Opočno 4:1 (Čančara 4 – Kopecký).
Opočno – Borohrádek 4:1 (Serbousek 3, Krištof – Molnár).
Ohnišov – Borohrádek 3:1 (Čančara, Pfeifer, Mádr – Molnár).
Týniště – Častolovice 1:0 (Marha).
Vamberk – Kostelec 5:0 (Tobiška 3, Ferebauer 2). 
Opočno –  Kostelec 7:0 (Dvořák 4, Michalík, Paseka, Sobotka).
Vamberk – Opočno 5:5 (Tobiška 5 – Dvořák 2, Paseka, Serbousek 2).   (dr, fb)

Tabulka

1. Solnice            10  1  0     40:5      31
2.  Ohnišov         10  0  1   43:10    30
3. Č. Meziříčí          8  0  3     26:7      24
4. Vamberk           6  1  4   31:18    19
5. Týniště             6  0  5   38:13    18
6. Opočno            5  2  3  41:15     17
7. Častolovice       3  2  5    10:9     11
8. Borohrádek      3  2  6  18:29     11
9. Kostelec           2  2  7   12:46      8
10. Doudleby       1  0  8    8:39       3
11. Rychnov B     0  0  10    2:73       0

Autor: Redakce

8.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení