VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTBAL: Jarní Tip liga - 2. kolo

Rychnovsko - Vítězkou druhého kola Tip ligy se stala Kateřina Filipová z Rychnova nad Kněžnou.

13.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Milena Marešová

Vítězkou druhého kola jarní části Tip ligy čtenářů Deníku se stala Kateřina Filipová z Rychnova nad Kněžnou, která získala úctyhodných 17 bodů. V čele průběžného pořadí po dvou kolech je Radka Moravcová z Dobrušky se ziskem 22 bodů. Prosíme vítězku Kateřinu Filipovou, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0056 Radka Moravcová, Dobruška 11 22
RK0114 Josef Černý, Jílovice 14 19
RK0035 Miroslav Charvát, Čestice 11 19
RK0009 Petr Mitlehner, Týniště 11 19
RK0057 Václav Kunc, Dobruška 8 19
RK0055 Matěj Moravec, Dobruška 8 19
RK0036 Jan Charvát, Čestice 10 18
RK0124 Kateřina Filipová, Rychnov 17 17
RK0102 Miroslav Dostálek, Rychnov 14 16
RK0061 Milan Koleno, Dobruška 14 16

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0028 Jaroslav Beránek, Rychnov 11 16
RK0023 Miroslav Jedlinský, Kostelec 11 16
RK0041 Vladislav Kuchař, Rychnov 11 16
RK0106 Michal Pavelka, Vamberk 11 16
RK0058 Petr Rudolt, Olešnice v OH 11 16
RK0007 Kateřina Vaněčková, Dobruška 11 16
RK0038 Břetislav Brož, Kostelec 8 16
RK0031 Zdeněk Kotyza, Rychnov 8 16
RK0054 Petr Moravec, Dobruška 8 16
RK0079 Radim Sobotka, Opočno 8 16

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0026 Jana Šťovičková, Rychnov 8 16
RK0070 Roman Izák, Opočno 5 16
RK0127 Michaela Filipová, Rychnov 14 14
RK0101 Libuše Dostálková, Rychnov 11 13
RK0083 Jakub Mervart, Dobruška 11 13
RK0069 Lilia Ščerbaková, Opočno 11 13
RK0060 Václav Vágner, Dobruška 11 13
RK0016 Jiří Bruder, Týniště 8 13
RK0108 Miloš Dohnálek, Rychnov 8 13
RK0093 Eva Dvořáčková, Doudleby 8 13

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0066 Jiří Hejzlar, Ohnišov 8 13
RK0076 Jan Hellinger, Dobruška 8 13
RK0033 Renata Holubářová, Slatina n. Z. 8 13
RK0034 Miroslav Charvát ml., Čestice 8 13
RK0043 Pavel Marek, Rychnov 8 13
RK0116 Milan Mazura, Doudleby 8 13
RK0005 Josef Plachetka, Dobruška 8 13
RK0022 Vladimír Stára, Rychnov 8 13
RK0024 Jakub Jedlinský, Kostelec 5 13
RK0104 Jiří Pavelka, Vamberk 5 13

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0018 Ladislav Provazník, Týniště 5 13
RK0107 Jaroslav Šitina, Byzhradec 5 13
RK0126 Miroslav Filip, Rychnov 11 11
RK0125 Martina Filipová, Rychnov 11 11
RK0008 Václav Vaněček ml., Dobruška 11 10
RK0111 Ludmila Dohnálková, Rychnov 8 10
RK0044 Pavel Dvořák, Kostelec 8 10
RK0090 Vladimír Gutler, Dobruška 8 10
RK0021 Pavel Jedlinský, Černíkovice 8 10
RK0029 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. 8 10

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0039 Aleš Kupka, Opočno 8 10
RK0071 Hana Novotná, Olešnice v OH 8 10
RK0120 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 10
RK0122 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 10
RK0014 Josef Šesták, Č. Meziříčí 8 10
RK0011 Martin Tobiška, Týniště 8 10
RK0045 Alča Dohnalová, Kostelec 5 10
RK0088 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 5 10
RK0092 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 5 10
RK0077 Petr Hellinger, Dobruška 5 10

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0085 Petr Hofman, Dobruška 5 10
RK0109 Milena Koblicová, Vamberk 5 10
RK0073 Jaroslav Macek, Dobruška 5 10
RK0082 Václav Mervart ml., Dobruška 5 10
RK0072 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 5 10
RK0112 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 10
RK0019 Pavel Provazník, Kostelec 5 10
RK0059 Jiří Rudolt, Olešnice v OH 5 10
RK0080 Tobiáš Sobotka, Opočno 5 10
RK0001 Vojta Tobiška, Týniště 5 10

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0012 Antonín Závodní, Týniště 5 10
RK0081 Milan Bartoš, Dobruška 2 10
RK0136 Alena Danihelková, Ohnišov 8 8
RK0135 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 8
RK0128 Rudolf Hlaváček, Hroška 8 8
RK0134 Ludmila Podolská, Dobruška 8 8
RK0129 Jaroslav Zahradník, Houdkovice 8 8
RK0105 Jarmila Pavelková, Vamberk 11 7
RK0017 Josef Albrecht, Týniště 8 7
RK0053 Marek Bednář, Dobruška 8 7

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0015 Miroslav Kořeň, Týniště 8 7
RK0065 Milan Koty, Nový Hrádek 8 7
RK0121 Josefa Suchánková, Potštejn 8 7
RK0025 Jiří Šťoviček, Rychnov 8 7
RK0032 Jiří Tauz, Solnice 8 7
RK0040 Milda Bartoš, Kostelec 5 7
RK0027 Ivana Jedlinská, Kostelec 5 7
RK0068 Juraj Jirásek, Sněžné 5 7
RK0064 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 5 7
RK0100 Bořek Krejčí, Solnice 5 7

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0004 David Lehmden, Dobruška 5 7
RK0084 Václav Mervart, Dobruška 5 7
RK0113 Ladislav Procházka, Jílovice 5 7
RK0013 Zdeněk Rektor, Týniště 5 7
RK0089 Martin Sosna, Dobruška 5 7
RK0020 Vladimír Stára ml., Rychnov 5 7
RK0062 Marie Vágnerová, Dobruška 5 7
RK0067 Michal Kárník, Ohnišov 2 7
RK0103 Josef Martinek, Vamberk 2 7
RK0002 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 2 7

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 110. místo)
RK0123 Josef Švorc, Ohnišov -1 7
RK0130 Oldřich Kubec, Rychnov 5 5
RK0143 Vratislava Micherová, Rychnov 5 5
RK0137 Jan Plašil, Javornice 5 5
RK0138 Josef Plašil, Javornice 5 5
RK0133 Josef Podolský, Dobruška 5 5
RK0132 Bohuslav Šolín, Dobruška 5 5
RK0051 Martina Smolová, Dobruška 0 5
RK0074 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 4
RK0078 Josef Černík, Opočno 5 4

OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDY (111. – 120. místo)
RK0075 Dominik Hellinger, Dobruška 5 4
RK0098 Stanislava Krejčová, Solnice 5 4
RK0042 Marie Kuchařová, Rychnov 5 4
RK0115 Jana Mazurová, Doudleby 5 4
RK0086 Milan Vanžura, Dobré 2 4
RK0063 Jaroslav Knapek, Dobruška -1 4
RK0131 František Kroš, Javornice 2 2
RK0142 Alžběta Micherová, Vamberk 2 2
RK0141 Kateřina Micherová, Vamberk 2 2
RK0049 Pavel Bartoš, Dobruška 0 2

PRALESNÍ LIGA (121. – 142. místo)
RK0003 Ivan Březka, H. Králové 0 2
RK0091 Radek Dvořáček, Doudleby 0 2
RK0050 Michal Jiroud, Dobruška 0 2
RK0048 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 0 2
RK0052 Radek Smola, Dobruška 0 2
RK0047 Jirka Smola, Dobruška 0 2
RK0087 Lukáš Tomáš, Olešnice v OH 0 2
RK0037 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 1
RK0117 Michala Mazurová, Doudleby 2 1
RK0006 Václav Vaněček, Dobruška 2 1
RK0110 Iva Dohnálková, Rychnov -1 1
RK0099 Jan Krejčí, Solnice -1 1
RK0118 Matěj Mazura, Doudleby -4 1
RK0140 Pavel Michera, Rychnov -1 -1
RK0139 Marie Plašilová, Javornice -1 -1
RK0119 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 2 -2
RK0030 Vlasta Kotyzová, Rychnov 2 -2
RK0046 Jirka Dohnal, Kostelec -1 -2
RK0097 Tomík Michera, Vamberk -1 -2
RK0094 Franta Michera, Vamberk -4 -5
RK0096 Lucka Micherová, Vamberk -4 -5
RK0010 Petra Tobišková, Týniště 0 -7

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (143. místo)
RK0095 Nikol Micherová, Vamberk -7 -8

Výsledky tipovaných zápasů 2. kola

1. Doudleby – Dobruška  0:1 2
2. Olympia Hradec – Týniště  1:0 1
3. Opočno – Libčany  0:4 2
4. Deštné – Vamberk  3:4 2
5. České Meziříčí – Provodov  0:0 0
6. Albrechtice – Dohalice  1:2 2
7. Častolovice – Solnice  1:0 1
8. Kostelecká Lhota – Petrovice  3:1 1
9. Přepychy B – Voděrady  3:0 1
10. Domašín – Křivice  3:1 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 28 branek.

Autor: Leoš Dragúň

13.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení