OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDA

Čermná – Černíkovice C 1:0

Branka: Němec Jakub. Rozhodčí: David. ŽK 1:2, ČK 0:1 (Chlad Jan). Diváků 50. Poločas: 0:0. Po bezbrankovém poločase favorizovaný domácí celek rozhodl zápas jedinou brankou Jakuba Němce a udržel se v kontaktu s vedoucím mužstvem tabulky.

Olešnice – Dobruška C 4:1

Branky: Krivčík Jiří 2, Duchatsch Jiří 2 (jednou z penalty) - Vozdek Pavel. Rozhodčí: Dostálek. ŽK 4:2. Diváků 30. Poločas: 1:0. Loňský vítěz nejnižší okresní soutěže inkasoval v Olešnici čtyřikrát. O jeho čestný gól se postaral Pavel Vozdek. Domácí chválí výkon rozhodčího.

Křovice – Vamberk B 1:1

Branky: Práza David – Hamerský Aleš z penalty. Rozhodčí: Šolc. ŽK 1:2. Diváků 30. Poločas: 1:1. Křovičtí fotbalisté, kteří na tom byli bodově stejně jako vedoucí dva týmy soutěže ztratili dva body na domácí půdě a v tabulce klesli na třetí příčku.

Kost. Lhota B – Kostelec B 0:2

Branky: Poledno Pavel, Hostinský Tomáš. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK 2:1. Diváků 50. Poločas: 0:1. Sousedské derby skončilo vítězstvím favorizovaných hostů, kteří se trefili do sítě v obou poločasech.

Lípa B – Javornice B 2:1

Branky: Šreibr Josef, Schejbal Petr – Krunčík Jaroslav. Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 0:2. Diváků 40. Poločas: 1:0. Těsné vítězství domácích, kteří neproměnili řadu šancí, je udrželo na nejvyšší příčce.

 1. Lípa B 7 0 2 32:13 21
2. Čermná 7 0 1 21:5 21
3. Křovice 6 1 1 13:5 19
4. Kostelec B 6 0 2 18:8 18
5. Olešnice 5 0 3 22:21 15
6. Dobré B 3 0 5 12:23 9
7. Dobruška C 2 1 5  7:12 7
8. Černíkovice C 2 1 5  7:13 7