Deštné C sesadilo Lukavici z čela tabulky

RYCHNOVSKO - Osmigólová přestřelka v Křivicích. Vysoké výhry Rovně, Dobrušky B a Opočna B.

3.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Ježdík

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDA

5. kolo

Křivice – Doudleby B 5:3

Branky: Pražák Jiří 2, Karkulka Petr 2, Říha Petr – Dvořák Petr 2, Chaloupka Petr. Rozhodčí: Charvát. ŽK 0:2. Diváků 70. Poločas 4:1.

Roveň – Javornice 4:0

Branky: Svoboda Roman, Sejkora David, Müller Petr z penalty, Mikyska Alan. Rozhodčí: Feichtinger, Jindáček. ŽK 1:3. Diváků 100. Poločas 1:0. První poločas byl z obou stran opatrnější. Druhý poločas byl již v režii domácích.

Lukavice – Deštné C 2:4

Branky: Homola Lubomír, Voltr Jan – Hafner David, Balek Václav, Veselý Lukáš, Zatloukal Lukáš. Rozhodčí: Vojka. ŽK 0:3. Diváků 60. Poločas 1:1. Velmi pěkný zápas vyhráli překvapivě hosté, utkání by více slušela remíza.

Slatina – Labuť Rychnov 2:2

Branky: Čižinský Jan, Luščák Miloš – Majer Stanislav 2 (1x z pen.). Rozhodčí: Knapek, Kout. ŽK 3:2. Diváků 50. Poločas 2:2.

Domašín – Dobruška B 0:4

Branky: Jirásek Milan, Šmída Zdeněk, Fejtek Milan, Macek Jan. Rozhodčí: David. ŽK 1:1. Diváků 40. Poločas: 0:1. Rozhodla větší produktivita hostů.

Opočno B – Častolovice B 5:0

Branky: Škrabal Miloslav 2, Gábor Patrik, Michl Jan, Musil Jan. Rozhodčí: Dostálek, Suchánek, Nedvídek. ŽK 1:0. Diváků 60. Poločas: 4:0. Domácí mužstvo jasně dominovalo.

Příští kolo:
Sobota 8. září: Dobruška B - Opočno B, Deštné C - Slatina, Křivice - Roveň vše 17.00.
Neděle 9. září: Javornice - Lukavice 10.00, DoudlebyB - Častolovice B, Labuť Rychnov - Domašín obojí 17.00.

3.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Ochutnávka života v renesanci se nabízí v Opočně

Konečně! Nový úsek Dálnice D11 už slouží řidičům

Hradec Králové – „Začněte pouštět,“ zazněl dnes o půl třetí odpoledne pokyn od vedoucího Správy a údržby dálnice. V tu dobu se „odkoply kužely“ a motoristům začal sloužit dlouhá léta vyhlížený úsek dálnice D11. Úsek, který má odlehčit Novému Městu či Libišanům a po takřka osmdesáti letech od prvních plánů přivést dopravu z Prahy až k úpatí Hradce Králové.

Po nárazu do mostku odvážela řidiče sanitka

Albrechtice nad Orlicí - V pondělí dopoledne kolem desáté hodiny došlo na silnici z Albrechtic nad Orlicí do Borohrádku k nehodě osobního auta, které narazilo do mostku.

Přepychy vstřelily čtyři branky za dvanáct minut a slavily výhru

Rychnovsko - Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala o víkendu zápasy druhého kola.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.