Doudlebští už čtyřikrát za sebou neprohráli. Kostelec zachraňoval remízu v závěru.

Krajský přebor

Rychnov – Náchod B 1:0

Domácí nastoupili proti posílenému mužstvu hostí s respektem. A oprávněně, protože Náchodští předváděli rychlý kombinační fotbal. Domácí obrana chvílemi nevěděla co dřív, ale všechny pokusy hostí ustála. V 55. min. po faulu na domácího hráče se k trestnému kopu postavil Tomáš Rychtera a přesně mířenou střelou poslal míč přes zeď tak, že se brankář hostí ani nepohnul. Hosté vystupňovali svůj tlak, ale soustředěná obrana domácích se nenechala zaskočit. Domácím přálo i štěstí a to k fotbalu patří, což potvrdila i slova rychnovského kouče Martina Hodovala. „Připsali jsme si šťastné vítězství v utkání, které mělo na krajský přebor nadprůměrné parametry. Hosté rychle kombinovali, my jsme spoléhali na hru ze zajištěné obrany. Ve druhé půli nás už podržel brankář Rydlo.“

Kostelec – Lhota p. L. 2:2

Domácí fotbalisté zachránili remízu dvěma góly v závěrečné desetiminutovce, když dvakrát inkasovali během úvodních dvaceti minut (3. min. V. Bednář a 20. min. Pražák). V 82. minutě se trefil Řehák a o čtyři minuty později vyrovnal Bělka.

Přepychy – Nový Bydžov 1:2

V utkání posledního s prvním se přepyšští fotbalisté vypjali ke statečnému výkonu a nebyli daleko od toho, aby vysokého favorita připravili o body. Lukeš po půlhodině hry dokázal odpovědět na vedoucí branku hostujícího Blažeje, ale stejný střelec nakonec rozesmutnil dvě stovky přepyššských příznivců.
Miroslav Pavel, asistent trenéra SK Přepychy: „Hráči odvedli maximální výkon. Škoda hrubé chyby při druhé inkasované brance. Favorita jsme dokázali potrápit a nenechali mu nic zadarmo. S podobně zodpovědným přístupem našich hráčů k utkání bychom v boji o záchranu nemuseli být bez šance.“

Nová Paka – Doudleby 1:1

Doudlebští se těší z úspěšné šňůry. Bodovali ve čtyřech zápasech v řadě. Po remíze s Č. Kostelcem (1:1), vyhráli v České Skalici (2:0) a doma nad Libání. Z Paky si přivezli další bod, který jim přiblížil horní polovinu tabulky na rozdíl jediného bodu. Obě branky padly v úvodní čtvrthodině. Hosty poslal do vedení už v 5. minutě Schod, domácí odpověděli o sedm minut později brankou Rozsévače.

 1. Nový Bydžov 11 2 0 39:8⋌35
2. Rychnov 9  1 3 24:15⋌28
3. Jičín 7  2 4 27:18⋌23
4. Nová Paka 6  5 2 26:18⋌23
5. Broumov 7  2 4 26:20⋌23
6. Olympia HK 7  1 5 28:17⋌22
7. Č. Kostelec 6  2 5 33:24⋌20
8. Lhota p. L. 5  4 4 19:20⋌19