OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

6. kolo

Albrechtice – Borohrádek 3:1

Branky: Strnad Miloš 2 (obě z pen.), Živec Michal – Maják Marek z pen. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 3:2. Diváků 300. Poločas: 0:1. V dramatickém souboji o první místo se kopaly tři pokutové kopy. Hostům patřil úvodní poločas, ale z řady šancí proměnili pouze penaltu (za faul). Nepřesná koncovka hráče Borohrádku nakonec musela mrzet, protože domácí z dalšího pokutového kopu (za ruku) krátce po přestávce ryvyrovnali. Třetí penalta v pořadí poslala domácí do vedení (podruhé se nemýlil Miloš Strnad) a jejich vítězství v bouřlivé kulise tří stovek diváků zpečetil střídající Michal Živec.

Černíkovice B – Zdelov 0:0

Rozhodčí: Šolc, Slezák V., Hencl. ŽK 3:3. Diváků 100. Diváci se branky nedočkali.

Lípa n. O. – Petrovice 0:2

Branky: Brandejs Jiří, Baťha Karel. Rozhodčí: Vojka, Slezák T., Průša. ŽK 3:1. Diváků 110. Poločas 0:1. Domácí prohrávali od 2. minuty, druhou branku přidali hosté v 90 minutě.

Rychnov B – Přepychy B 1:1

Branky: Mašanský Lukáš – Nejman Petr. Rozhodčí: Leimer, Jedlinský, Morávek. ŽK 3:4. Diváků 60. Poločas 0:0. První poločas byl vyrovnaný. Hosté se ujali vedením v 76. minutě. Domácí vyrovnali v 81. minutě. Opakoval se zápas se Solnicí, kde domácí byli opticky lepší, ale bez patřičného efektu.

1.FC Rokytnice – Solnice 2:0

Branky: Hůlka Lukáš, Štěpánek Roman. Rozhodčí: Rada, Knapek, Ježek. ŽK 3:4, ČK 0:1 (Kubec). Diváků 50. Poločas 1:0. Nováček soutěže ještě neprohrál. Domácí Rücker zneškodnil hostům pokutový kop.

Voděrady – Žďár n. O. 0:1

Branky: Matouš Miroslav. Rozhodčí: Nedvídek, Eimann. ŽK 1:2. Diváků 40. Poločas 0:1.

Dobré – Kostelecká Lhota 2:1

Branky: Švorc Ondřej, Novotný Josef – Andrýs Miloš. Rozhodčí: Feichtinger, Provazník, David. ŽK 4:3. Diváků 110. Poločas: 0:1.